رییس جمهور در دیدار با خانواده سه برادر شهید:

خانواده‌های شهدا عزیزترین داشته‌های خود را تقدیم انقلاب کرده‌اند

رییس‌جمهور در ادامه سنت دیدار با خانواده‌های معزز شهدا و جانبازان دفاع مقدس، عصر چهارشنبه با حضور در منزل خانواده شهید شاه‌ حسینی که سه فرزند برومند خود را تقدیم اسلام کرده است، با پدر و مادر این سه برادر دیدار و گفت‌وگو کرد.

شناسه خبر: 72827 -

پنجشنبه 30 آبان 1392 - 13:00

حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر روحانی در این دیدار ضمن آرزوی علو درجات و مقام برای شهدای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، برای خانواده شهدای کشور از جمله خانواده شهید شاه حسینی از خداوند متعال اجر، ثواب و صبر روزافزون مسئلت کرد.
دکتر روحانی افزود: انشا‌ءالله خداوند به ما توفیق دهد خدمتگزاران خوبی برای مردم ایران اسلامی و خانواده‌های گرانقدر شهدا و ادامه دهنده مسیر درست و شایسته آنان باشیم.
رییس‌جمهور خطاب به خانواده شهید شاه حسینی گفت: شما خانواده‌های شهدا کار بسیار بزرگی انجام دادید که این گلهای عزیزی که پرورش دادید و در واقع عزیزترین داشته‌های شما بودند را تقدیم اسلام و انقلاب کردید.
شهید محمدحسن شاه حسینی در سال 1361 در عملیات بیت‌المقدس، شهید حسین شاه حسینی در سال 1362 در منطقه فکّه و عملیات والفجر مقدماتی و شهید سعید شاه حسینی در سال 1365 در عملیات کربلای 5 و در منطقه عملیاتی شلمچه، در مبارزه با دشمنان بعثی به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.

شناسه خبر: 72827

- دیدارهای داخلی

- دولت یادهم و دوازدهم

اخبار مرتبط

اخبار برگزیده