در تماس تلفنی با سفیر جمهوری اسلامی ایران در لبنان:

رییس‌جمهور خواستار اقدامات فوری در جهت معالجه و درمان مجروحین حادثه شد

به دنبال حادثه تروریستی ظهر امروز در برابر ساختمان سفارت جمهوری اسلامی ایران در بیروت، حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی طی تماس تلفنی با سفیر کشورمان در لبنان در جریان آخرین وضعیت حادثه پیش آمده قرار گرفت و ابعاد آن را بررسی کرد.

شناسه خبر: 72779 -

سه شنبه 28 آبان 1392 - 18:39

دکتر روحانی ضمن ابراز همدردی و ابلاغ مراتب تأثر و تاسف خود، دولت و ملت ایران به سفیر، کارکنان سفارت و خانواده‌های افراد حادثه دیده، برای بازماندگان این حادثه تروریستی آرزوی صبر و سلامتی کرد.
رییس‌جمهور ضمن پیگیری وضعیت مجروحین این حادثه، بویژه رایزن فرهنگی کشورمان در بیروت که در بیمارستان بستری است، برای وی از درگاه خداوند متعال آرزوی شفای عاجل کرد و خواستار اقدامات فوری در جهت معالجه و درمان مجروحین حادثه شد.
دکتر روحانی با اشاره به گفت و گوی تلفنی رییس‌جمهور لبنان با وی، گفت: در این مکالمه تلفنی از رییس‌جمهور لبنان خواسته شده تا عاملین این حادثه شناسایی شوند و حفاظت بیشتری در جهت امنیت کارکنان سفارت کشورمان در لبنان بعمل بیاید.
رییس‌جمهور در پایان با آرزوی موفقیت و سلامتی برای تمامی کارکنان سفارت جمهوری اسلامی ایران در بیروت، از سفیر کشورمان در لبنان خواست تا سلام وی را به آنان ابلاغ کند.

شناسه خبر: 72779

- گفتگوی تلفنی

- دولت یادهم و دوازدهم

اخبار مرتبط

گالری مرتبطفیلم مرتبطاخبار برگزیده