حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رییس‌جمهوری اسلامی ایران با تسلیت ایام سوگواری ابا عبدالله الحسین(ع) و با اشاره به مراسم پرشکوه عزاداری حسینی در زنجان که سابقه آن به سال های طولانی بر می‌گردد، گفت: مردم زنجان، اشتهارشان به عشق و شور حسینی است و این مدال افتخاری برای استان زنجان است.|>"> حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رییس‌جمهوری اسلامی ایران با تسلیت ایام سوگواری ابا عبدالله الحسین(ع) و با اشاره به مراسم پرشکوه عزاداری حسینی در زنجان که سابقه آن به سال های طولانی بر می‌گردد، گفت: مردم زنجان، اشتهارشان به عشق و شور حسینی است و این مدال افتخاری برای استان زنجان است.|>" /> حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رییس‌جمهوری اسلامی ایران با تسلیت ایام سوگواری ابا عبدالله الحسین(ع) و با اشاره به مراسم پرشکوه عزاداری حسینی در زنجان که سابقه آن به سال های طولانی بر می‌گردد، گفت: مردم زنجان، اشتهارشان به عشق و شور حسینی است و این مدال افتخاری برای استان زنجان است.|>" />

رییس‌جمهور در دیدار با مجمع نمایندگان استان زنجان:

صنعت گردشگری استان زنجان باید توسعه یابد

حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رییس‌جمهوری اسلامی ایران با تسلیت ایام سوگواری ابا عبدالله الحسین(ع) و با اشاره به مراسم پرشکوه عزاداری حسینی در زنجان که سابقه آن به سال های طولانی بر می‌گردد، گفت: مردم زنجان، اشتهارشان به عشق و شور حسینی است و این مدال افتخاری برای استان زنجان است.

شناسه خبر: 72700 -

دوشنبه 20 آبان 1392 - 16:01

دکتر روحانی امروز دوشنبه در دیدار با مجمع نمایندگان استان زنجان با بیان اینکه استان زنجان استعدادها و ظرفیت‌های زیادی در صنعت گردشگری و صنایع دستی، کشاورزی و صنعت دارد، گفت: باید از امکانات و ظرفیت‌های موجود برای رشد و ترقی این استان به نحو مطلوب بهره‌برداری شود.
رییس جمهور در ادامه، گردشگری استان زنجان را مورد اشاره قرار داد و گفت: صنعت گردشگری استان باید رونق یابد به گونه‌ای که صنعت گردشگری برای جذب گردشگر داخلی و خارجی در این استان فعال شود.
دکتر روحانی افزود: توسعه صنعت گردشگری استان زنجان می‌تواند هم به موضوع اشتغال و رونق اقتصادی این استان کمک کند و هم معرف ظرفیت‌های نهفته این استان باشد.
دکتر روحانی در ادامه گفت: توسعه راه‌آهن و حمل و نقل ریلی یکی از طرح‌های مهمی است که در دولت تدبیر و امید به جدیت دنبال می‌شود و راه‌آهن کشور، با سرمایه‌گذاری داخلی و خارجی باید توسعه یابد با اجرای این برنامه قطعاً حمل و نقل ریلی و راه آهن زنجان نیز توسعه خواهد یافت.
رییس جمهور افزود: با توجه به توافقاتی که با برخی کشورها از جمله روسیه و چین داشته‌ایم، می‌توانیم به فعال شدن حمل و نقل ریلی کشور و تحول در این زمینه امیدوار باشیم.
دکتر روحانی در ادامه با بیان اینکه در هیچ دوره‌ای شرایط به این حساسیت شروع کار این دولت نبوده است، گفت: برخی از مشکلات به معضلات ریشه‌ای اقتصاد کشور برمی‌گردد و برخی دیگر در اثر سوء تدبیر و سوء مدیریت بوجود آمده است.
رییس جمهور اظهار امیدواری کرد با حمایت مردم، دولت و مجلس بتوانیم از این مشکلات سخت و پیچیده کشور عبور کنیم.
در این جلسه همچنین محمد اسماعیلی، محمدرضا خان‌محمدی خرمی، رضا عبداللهی، محسن علی‌مردانی و سیدمحمدعلی موسوی به ترتیب نمایندگان شهرستان‌های زنجان و طارم، ابهر و خرم‌دره، ماه‌نشان و ایجرود، زنجان و طارم و خدابنده، ضمن بیان مسایل و مشکلات حوزه‌های انتخابی خود در خصوص مسایل کلان کشور نیز موضوعاتی را با رییس‌جمهور در میان گذاشتند.
آب شرب منطقه، فعال کردن ظرفیت گردشگری استان، اتمام و بهره‌برداری ورزشگاه ناتمام 15 هزار نفری زنجان، اتمام و بهره‌برداری از پتروشیمی استان، خشکسالی و سرمازدگی محصولات کشاورزی، آمایش صنعتی، مشکل اشتغال و صنعت، اکتشاف و فعال‌سازی معادن و سامان‌دهی و فعال سازی خطوط حمل و نقل ریلی داخل و خارج استان از دیگر مسایلی بود که نمایندگان شهرستان‌های مختلف‌ در این جلسه به آنها اشاره کردند.

شناسه خبر: 72700

- دیدارهای داخلی

- دولت یادهم و دوازدهم

اخبار مرتبط

فیلم مرتبطاخبار برگزیده