آغاز سی و دومین مراسم دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه علوم انتظامی با حضور دکتر روحانی

سی و دومین مراسم دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه علوم انتظامی با حضورحجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهوری اسلامی ایران در این دانشگاه آغاز شد.

شناسه خبر: 72200 -

چهارشنبه 17 مهر 1392 - 08:11

دکتر روحانی صبح امروز (چهارشنبه) به منظور شرکت در سی و دومین مراسم دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه علوم انتظامی، در این دانشگاه حضور یافت و در بدو ورود از سوی سردار احمدی مقدم فرمانده نیروی انتظامی، رحمانی فضلی وزیر کشور، دهقان وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و امیر پوردستان فرمانده نیروی زمینی ارتش و جمعی از فرماندهان ناجا مورد استقبال قرار گرفت.
رییس جمهور در آغاز سی و دومین مراسم دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه علوم انتظامی با حضور در محل یادمان شهدای گمنام این دانشگاه، به مقام شامخ شهدای نیروی انتظامی و امام شهیدان ادای احترام کرد و پس از آن از یگانهای انتظامی مستقر در میدان سان دید و مورد استقبال خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران نیروی انتظامی و جمعی از فرماندهان و مسئولان ناجا قرار گرفت.
اعطای درجه و سردوشی به دانشجویان ممتاز، تجلیل از خانواده های شهدا و اساتید، فرماندهان برگزیده، قرائت سوگندنامه توسط دانش آموختگان دانشگاه علوم انتظامی و اجرای حرکات نمایش رزمی، ورزشی و راپل، اجرای مانور عملیات مقابله با حملات سایبری و رژه یگانها از دیگر برنامه‌های این مراسم است.

شناسه خبر: 72200

- دیدارهای داخلی

- دولت یادهم و دوازدهم

اخبار مرتبط

فیلم مرتبطاخبار برگزیده