حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهوری اسلامی ایران در پیامی درگذشت مرحوم حجت الاسلام و المسلمین حاج شیخ مصطفی رهنما را به بیت مکرم ایشان تسلیت گفت.|>"> حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهوری اسلامی ایران در پیامی درگذشت مرحوم حجت الاسلام و المسلمین حاج شیخ مصطفی رهنما را به بیت مکرم ایشان تسلیت گفت.|>" /> حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهوری اسلامی ایران در پیامی درگذشت مرحوم حجت الاسلام و المسلمین حاج شیخ مصطفی رهنما را به بیت مکرم ایشان تسلیت گفت.|>" />

پیام تسلیت رییس جمهور به مناسبت درگذشت حجت الاسلام و المسلمین حاج شیخ مصطفی رهنما

حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهوری اسلامی ایران در پیامی درگذشت مرحوم حجت الاسلام و المسلمین حاج شیخ مصطفی رهنما را به بیت مکرم ایشان تسلیت گفت.

شناسه خبر: 72113 -

چهارشنبه 10 مهر 1392 - 22:14

متن پیام دکتر روحانی به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم
انا لله و انا الیه راجعون


درگذشت عالم وارسته مرحوم حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای حاج شیخ مصطفی رهنما از پیشگامان و مدافعان آرمان ملت فلسطین موجب تالم خاطر گردید.
این عالم مجاهد که عمر پر برکت و گرانمایه خود را در مسیر مبارزه با ستمگری و نشر و گسترش ارزشهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران صرف نمود، منشأ خدمات علمی و اجتماعی فراوانی گردید که همچنان اثرگذار خواهد بود.
اینجانب مصیبت وارده را به بیت مکرم ایشان تسلیت عرض نموده و از پیشگاه خداوند متعال برای آن بزرگوار، رحمت و علو مقام و برای بازماندگان اجر و شکیبایی مسئلت دارم.

حسن روحانی
رئیس جمهوری اسلامی ایران

شناسه خبر: 72113

- پيامها و نامه ها

- دولت یادهم و دوازدهم

اخبار مرتبط

گالری مرتبطفیلم مرتبطاخبار برگزیده