رئیس جمهور رحلت آیت‌الله حاج شیخ حسین گرایلی را تسلیت گفت

دکتر رئیسی در پیامی رحلت عالم وارسته، حضرت آیت‌الله حاج شیخ حسین گرایلی، از مبارزان، مبلغان و علمای برجسته حوزه‌های علمیه خراسان را تسلیت گفت.

شناسه خبر: 134193 -

چهارشنبه 6 بهمن 1400 - 22:08

آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی در پیام تسلیت به مناسبت درگذشت حضرت آیت‌الله حاج شیخ حسین گرایلی از درگاه خداوند متعال برای ایشان علو درجات و همنشینی با اولیاء الهی را مسألت کرد.

متن پیام رئیس جمهور بدین شرح است:

 بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون

رحلت عالم وارسته، حضرت آیت‌الله حاج شیخ حسین گرایلی، از مبارزان و علمای برجسته حوزه‌های علمیه خراسان، موجب تأثر خاطر گردید.

این عالم انقلابی و پارسا در سالیان متمادی از عمر شریف خود، در عرصه های فرهنگی و اجتماعی از جمله در حرم مطهر رضوی، مدیریت حوزه علمیه خراسان بزرگ، مسئولیت امور اهل سنت خراسان رضوی و شرق کشور و نیز فعالیت‌های تبلیغی در داخل و خارج کشور، منشأ خدمات ارزشمندی شد که ثمرات آن ماندگار خواهد بود.

اینجانب ضایعه فقدان این فقیه وارسته و پرهیزگار را به، مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، مردم ولایتمدار خراسان، حوزه‌های علمیه خراسان، شاگردان، علاقمندان به خصوص بیت مکرم آن مرحوم تسلیت می گویم و از درگاه خداوند متعال برای ایشان علو درجات و همنشینی با اولیاء الهی مسألت دارم.

سید ابراهیم رئیسی

رئیس جمهوری اسلامی ایران 

شناسه خبر: 134193

- رئیس‌جمهوری

- پيامها و نامه ها

اخبار مرتبط

گالری مرتبطفیلم مرتبطاخبار برگزیده