آیت‌الله رئیسی در گفت‌وگوی تلفنی دبیرکل جهاد اسلامی فلسطین:

مقاومت نشان داد توان اداره جامعه را هم دارد

دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین با رئیس‌جمهور منتخب تلفنی گفت‌وگو کرد.

شناسه خبر: 130117 -

چهارشنبه 23 تير 1400 - 16:03

آیت‌الله دکتر سید ابراهیم رئیسی در تماس تلفنی زیاد نخاله، دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین، با تبریک پیروزی مقاومت فلسطین در نبرد «شمشیر قدس» اظهار داشت: این عملیات افتخارآفرین، معادله جدیدی در صحنه رویارویی با دشمن صهیونیستی برقرار کرد و با توجه به اینکه دشمن زخم‌خورده به‌دنبال جبران شکست خود خواهد بود لذا حفظ آمادگی مقاومت در برابر هرگونه تجاوزگری ضروری است.
رئیس‌جمهور منتخب گفت: مقاومت فقط یک الگوی سلبی در برابر تجاوز و اشغالگری نیست، بلکه امروز مقاومت تکامل یافته و توان اداره جامعه و تأمین نیازها و برآورده‌کردن اقتضائات آن را هم دارد.
دکتر رئیسی تأکید کرد: جمهوری اسلامی ایران بر عهد خود بر حمایت از مقاومت اسلامی و حمایت از ملت‌های مظلوم بویژه فلسطین قهرمان متعهد خواهد ماند.
 زیاد نخاله، دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین نیز در این تماس تلفنی، با بیان ابراز خوشحالی فراوان ملت و مقاومت فلسطین از پیروزی دکتر رئیسی در انتخابات ریاست جمهوری، اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران همواره در کنار ملت‌های منطقه بوده و نقش مهمی در پیروزی ملت‌ها و تحقق آرمان فلسطین دارد و به همین خاطر، همواره قدردان ملت بزرگ ایران هستیم.
نخاله خاطرنشان کرد: حمایت‌های جمهوری اسلامی ایران نقش مهمی در تحقق پیروزی نبرد شمشیر قدس داشت و این پشتیبانی از زمان فرمانده عزیزمان شهید سلیمانی بی‌نظیر بود‌.

شناسه خبر: 130117

- رئیس‌جمهوری

- گفتگوی تلفنی

اخبار مرتبط

گالری مرتبطفیلم مرتبطاخبار برگزیده