دکتر روحانی درگذشت مادر شهیدان خمبی شوشتری را تسلیت گفت/ نام و یاد این شیر زن فداکار در دفتر زرین دفاع مقدس برای همیشه ماندگار خواهد شد

رئیس جمهور در پیامی با تسلیت درگذشت مادر شهیدان گرانقدر مجید، محمد و احمد و جانبازان سرافراز عبدالرضا و حمید خمبی شوشتری، از درگاه خداوند متعال برای ایشان علو درجات و همجواری با حضرت فاطمه زهرا (س) و فرزندان شهیدش و برای عموم بازماندگان صبر و سلامتی مسالت کرد.

شناسه خبر: 114206 -

شنبه 24 اسفند 1398 - 17:29

متن پیام تسلیت حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی به این شرح است:

انا لله و انا الیه راجعون

درگذشت حاجیه خانم هاجر اسدپور، مادر شهیدان گرانقدر مجید، محمد و احمد و جانبازان سرافراز عبدالرضا و حمید خمبی شوشتری از افتخارآفرینان دوران دفاع مقدس، موجب تاثر و تالم خاطر شد.

این شیر زن فداکار که با اخلاص و همتی بلند، فرزندان غیور و دلبند خود را برای دفاع از ارزش های اسلام و انقلاب و حراست از کیان کشور روانه میدان جهاد کرد، الگویی درخشان از ایثار و شهادت بوده و نام و یادش در دفتر زرین دفاع مقدس برای همیشه ماندگار خواهد شد.

اینجانب مصیبت وارده را به مردم شهید پرور استان خوزستان و خانواده گرامی این مادر سفر کرده تسلیت می گویم و از درگاه خداوند متعال برای ایشان علو درجات و همجواری با حضرت فاطمه زهرا (س) و فرزندان شهیدش و برای عموم بازماندگان صبر و سلامتی مسالت دارم.

حسن روحانی

رئیس جمهوری اسلامی

شناسه خبر: 114206

- دولت یادهم و دوازدهم

- پيامها و نامه ها

اخبار مرتبط

گالری مرتبطفیلم مرتبطاخبار برگزیده