دکتر واعظی در پایان سفر به استان گلستان:

سیاست دولت حمایت از بخش خصوصی است/ روند اجرای طرحهای توسعه ای و زیربنایی استان گلستان رو به جلو است/ با وحدت مردم و همکاری بیش از پیش دولت و بخش خصوصی، توطئه های دشمنان ناکام خواهد ماند

رئیس دفتر رئیس جمهور در پایان سفر به استان گلستان، روند اجرای طرحهای توسعه ای و زیربنایی این استان را رو به جلو خواند و تاکید کرد که با وحدت مردم و همکاری بیش از پیش دولت و بخش خصوصی، توطئه های دشمنان ناکام خواهد ماند.

شناسه خبر: 113732 -

جمعه 18 بهمن 1398 - 20:31

دکتر محمود واعظی جمعه شب به خبرنگاران در گرگان گفت: سفر بسیار خوبی بود. در این سفر ضمن صحبت با مردم و تجار، روند اجرای طرحهای مرتبط با بازسازی آسیب های ناشی از سیل اخیر و همچنین اجرای طرحهای دو سفر رئیس جمهور به استان بررسی شد.

وی افزود: جلسه ای هم در بخش پایانی سفر با فعالان اقتصادی استان داشتیم که در راستای شعار و سیاست دولت در حمایت از بخش خصوصی بود. از سال 92  شعار و سیاست دولت همواره این بوده که اقتصاد و تجارت کشور باید توسط بخش خصوصی و با حمایت دولت اداره شود .

رئیس دفتر رئیس جمهور اظهارداشت: در جلسه امروز  اکثر وقت خود را در اختیار نمایندگان بخش خصوصی گذاشتیم و بیش از 20 نفر از آنان صحبت کردند ،کمیته‌های مختلفی را هم تشکیل دادیم که این مباحث ادامه پیدا کند و ان شاءالله استاندار این کارها را پیگیری خواهند کرد.

دکتر واعظی تصریح کرد: همه شرکت کنندگان در این جلسه  تاکید داشتند که علاقه مند به توسعه فعالیتهایشان و تسخیر بازارهای کشورهای همسایه و منطقه هستند و موانع تحقق این خواسته ها بررسی و قرار شد تا رفع آنها ، پیگیری شوند.

وی افزود: امیدوار هستم که با تشکیل این کمیته ها و حل مسایل مطروحه ، بخش خصوصی استان بیش از پیش تقویت شود . با همکاری دولت و بخش خصوصی قطعا ما تحریم آمریکا و فشار حداکثری بر اقتصاد کشور را خنثی خواهیم کرد.

رئیس دفتر رئیس جمهور با تاکید بر اینکه ما قطعا در این مسیر موفق خواهیم شد، گفت:  مقایسه شاخص های اقتصادی سال 97 و امسال نشان می دهد که وضعیت ما به مراتب بهتر از سال گذشته شده است و روند ثبات در بازار ارز و کالا تداوم خواهد یافت.

شناسه خبر: 113732

- دفتر رئیس‌جمهوری

- سفرهای داخلی

اخبار مرتبط

گالری مرتبطفیلم مرتبطاخبار برگزیده