دکتر واعظی در نماز جمعه گرگان:

دولت با تمام توان برای حل مشکلات مردم تلاش می کند/ توسعه و پیشرفت استان گلستان مورد توجه جدی دولت است/ با وحدت ، همدلی و مقاومت باید دشمن را مایوس کنیم

رئیس دفتر رئیس جمهور پس از افتتاح طرح‌ها و پروژه‌های توسعه ای شهرستان گنبد در نماز جمعه گرگان به امامت آیت‌الله نورمفیدی نماینده ولی فقیه وامام جمعه گرگان حضور یافت و با ابلاغ سلام‌های گرم رئیس جمهور به مردم خوب استان از تریبون نماز جمعه تصریح کرد: دولت برای توسعه و پیشرفت کشور و حل مشکلات مردم تمام تلاش خود را انجام می دهد و در این راه توسعه و پیشرفت روزافزون استان گلستان مورد توجه ویژه ما است.

شناسه خبر: 113720 -

جمعه 18 بهمن 1398 - 13:33

دکتر محمود واعظی با بیان اینکه رئیس جمهور نسبت به توسعه و پیشرفت کشور و حل سریع مشکلات مردم در استانها به ویژه استان گلستان توجه جدی دارند، اظهار داشت: امیدواریم بتوانیم در این شرایط حساس که با فشار سنگین اقتصادی دشمنان مواجه هستیم دست به دست هم داده و با وحدت و انسجام مشکلات را حل کنیم و با مقاومت دشمنان ملت و نظام را مایوس کنیم.

رئیس دفتر رئیس جمهور با بیان اینکه امروز بیش از هر زمان دیگر نیازمند وحدت و انسجام هستیم، تاکید کرد: دولت با تمام وجود تحت فرامین مقام معظم رهبری و برای حل مشکلات، در خدمت ملت است.

دکتر واعظی افزود: امیدوارم با مقاومت مردم و هدایت و رهنمودهای مقام معظم رهبری توطئه‌های دشمنان را نقش برآب کنیم و آنها را از دستیابی به اهداف‌شان در به زانو درآوردن مردم مایوس نماییم.

رئیس دفتر رئیس جمهور در ادامه با اشاره به اهمیت حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن و همچنین مشارکت گسترده در انتخابات دوم اسفند تاکید کرد: با حضور گسترده در راهپیمایی و مشارکت بالا در انتخابات دوستان را خوشحال و دشمنان را مایوس خواهیم کرد.

دکتر واعظی در بخش دیگری از سخنان خود به اختصاص بودجه‌های مناسب برای توسعه استان گلستان در دولت تدبیر و امید اشاره کرد و گفت: در سفر نخست رئیس جمهور به این استان در آذر ماه 93 ، 421 میلیارد تومان برای اجرای پروژه‌های توسعه‌ای و زیرساختی در  استان مصوب شد که خوشبختانه 893 میلیارد تومان یعنی بیش از دو برابر پرداخت گردید.

رئیس دفتر رئیس جمهور افزود: در سفر دوم نیز 1512 میلیارد تومان برای توسعه استان تصویب شد که از این رقم تا کنون 500 میلیارد تومان تخصیص یافته و تا پایان سال باقیمانده آن نیز پرداخت خواهد شد.

دکتر واعظی با اشاره به افتتاح و آغاز عملیات اجرایی بیش از یک هزار میلیارد تومان پروژه اقتصادی و عمرانی در شهرستان گنبد تصریح کرد: این پروژ‌ه‌ها موجب اشتغالزایی در شهرستان و استان خواهد شد و گام مهمی در توسعه استان است.

رئیس دفتر رئیس جمهور همچنین با اشاره به تلاش دولت برای بازسازی واحدهای مسکونی آسیب دیده از سیل فروردین ماه امسال در استان گلستان گفت: 3500 میلیارد تومان برای سیل استان و جبران خسارت‌های ناشی از آن اختصاص یافت و از 7هزار و 700 واحد مسکونی ویران شده در سیل 2 هزار واحد آماده و تحویل شد و امروز نیز 2 هزار واحد دیگر تحویل می‌شود و بازسازی 14 هزار واحد مسکونی نیز انجام شده است.

دکتر واعظی همچنین موضوع بهداشت و سلامت مردم استان گلستان و تامین آب استان برای مصارف کشاورزی را از موضوعات مدنظر دولت برای این استان عنوان و تاکید کرد: دولت با تمام وجود برای توسعه و پیشرفت این استان و رفاه مردم در خدمت مردم استان است.

شناسه خبر: 113720

- دفتر رئیس‌جمهوری

- سفرهای داخلی

اخبار مرتبط

گالری مرتبطفیلم مرتبطاخبار برگزیده