دکتر نهاوندیان در جلسه ستاد بازآفرینی شهری استان مرکزی:

طرح بازآفرینی شهری پیشران رونق اقتصادی کشور است/تاکید بر ضرورت همکاری و اهتمام ویژه همه مسئولین استانی در اجرای طرح بازآفرینی شهری

معاون اقتصادی رئیس جمهور در جلسه ستاد بازآفرینی شهری استان مرکزی با گزارش مسئولین ستاد در جریان برنامه‌ریزی‌ها و اقدامات انجام شده برای احیاء بافت‌های فرسوده و احداث واحدهای مسکونی جدید در سطح استان قرار گرفت.

شناسه خبر: 113707 -

پنجشنبه 17 بهمن 1398 - 18:49

دکتر محمد نهاوندیان روز پنج‌شنبه در این جلسه با تقدیر از هدف‌گذاری‌ها و اقدامات انجام شده برای اجرای بازآفرینی شهری در سطح استان مرکزی، گفت: استان با توجه پتانسیل‌ها و ظرفیت‌هایی که دارد می‌تواند در این زمینه پیشتاز باشد.

معاون اقتصادی رئیس جمهور ضرورت همکاری و اهتمام ویژه همه مسئولین استانی را در اجرای طرح بازآفرینی شهری مورد تأکید قرار داد و گفت: بدون تردید مشکل بافت‌های فرسوده جز با اقدامات جهادی برطرف نخواهد شد، لذا همه باید با جدیت در مسیر اجرای طرح بازآفرینی شهری گام برداریم.

دکتر نهاوندیان خاطر نشان کرد: اجرای طرح بازآفرینی شهری که از تأکیدات رئیس جمهور است، ضمن اینکه در ایمنی و سلامت جان مردم مؤثر است، به عنوان پیشران رونق اقتصادی نیز محسوب می‌شود، لذا بایستی با توجه مضاعفی اجرای آن را پیگیری کرد.

در این جلسه اعضای ستاد بازآفرینی شهری استان مرکزی گزارشی از اهداف، برنامه‌ریزی‌ها و اقدامات انجام شده در مسیر اجرای طرح بازآفرینی شهری ارایه کردند.

شناسه خبر: 113707

- نهاد ریاست‌جمهوری

- سفرهای داخلی

اخبار مرتبط

فیلم مرتبطاخبار برگزیده