به منظور ارزیابی پیشرفت طرح‌ها و مصوبات سفر استانی رئیس جمهور؛

رئیس دفتر رئیس جمهور وارد ساری شد

رئیس دفتر رئیس جمهور به منظور ارزیابی پیشرفت طرح‌ها و مصوبات سفر استانی رئیس جمهور به استان مازندران لحظاتی قبل وارد ساری شد و در فرودگاه این شهر از سوی استاندار و مقامات محلی مورد استقبال قرار گرفت.

شناسه خبر: 113676 -

چهارشنبه 16 بهمن 1398 - 20:37

دکتر محمود واعظی در بدو ورود به ساری در گفتگو با خبرنگاران خاطر نشان کرد: در پنجمین روز از دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی این فرصت دست داد که در خدمت مردم خوب، فهیم و کوشای مازندران باشیم.

رئیس دفتر رئیس جمهور هدف از سفر به این استان را ارزیابی پیشرفت طرح‌ها و پروژه‌های مصوب برای توسعه استان در سفر اول دولت تدبیر و امید به استان مازندران عنوان کرد و گفت: در این سفر تعدادی از طرح‌ها و پروژه‌هایی را که برای توسعه استان در حوزه‌های مختلف صنعتی و کشاورزی آماده بهره‌برداری شده، افتتاح خواهیم کرد.

دکتر واعظی دیدار با فعالان اقتصادی و کارآفرینان استان مازندران و همچنین حضور در جلسه شورای اداری استان با هدف بررسی مسایل و مشکلات استان را از دیگر برنامه‌های خود در سفر به مازندران عنوان و ابراز امیدواری کرد که این سفر برای توسعه و پیشرفت ابادانی مازندران سبز مفید و مؤثر باشد و به پیشبرد اهداف تعیین شده برای توسعه استان منجر شود.

شناسه خبر: 113676

- سفرهای داخلی

- دفتر رئیس‌جمهوری

اخبار مرتبط

گالری مرتبطفیلم مرتبطاخبار برگزیده