معاون اقتصادی رئیس جمهور با خانواده شهیدان احمد و محمود مستعان دیدار و گفت‌وگو کرد

معاون اقتصادی رئیس جمهور با حضور در منزل شهیدان احمد و محمود مستعان از ایثار و فداکاری شهدا و صبر و صلابت خانواده این شهیدان تجلیل کرد.

شناسه خبر: 113673 -

چهارشنبه 16 بهمن 1398 - 20:09

دکتر محمد نهاوندیان عصر چهارشنبه در بدو ورود به شهر اراک در منزل شهیدان مستعان حضور یافت و در فضایی صمیمی با والدین این شهیدان سرافراز دیدار و گفتگو کرد.

معاون اقتصادی رئیس جمهور شهدا و خانواده آنان را ضامن پایداری و دوام انقلاب اسلامی در مقابل توطئه‌های دشمنان توصیف کرد و اظهار داشت: بی‌تردید سرمایه‌گذاری اصلی را برای انقلاب اسلامی خانواده شهیدان انجام دادند و چنانچه این فداکاری و از جان‌گذشتگی شهدا و خانواده‌های آنان نبود، انقلاب نمی‌توانست در مقابل توطئه‌های بدخواهان و دشمنان دوام بیاورد.

دکتر نهاوندیان خاطرنشان کرد: اینکه انقلاب اسلامی توانسته است در 41 سال گذشته در مقابل همه فشارها و سنگ‌اندازی‌های مستکبران ایستادگی کند، به واسطه برخورداری از سرمایه معنوی بود که از شهدا و خانواده‌هایشان نشأت گرفته است.

در این دیدار والدین شهیدان احمد و محمود مستعان با اظهار خرسندی از حضور معاون اقتصادی رئیس جمهور در منزل خود خاطراتی از فرزندان شهیدانشان بیان کردند.

احمد مستعان در سن 18 سالگی و در سال 63 در جزیره مجنون و محمود در سن 16 سالگی در عملیات بدر و در سال 63 به درجه رفیع شهادت نایل آمدند.

شناسه خبر: 113673

- نهاد ریاست‌جمهوری

- دیدارهای داخلی

اخبار مرتبط

گالری مرتبطفیلم مرتبطاخبار برگزیده