دکتر واعظی در جمع خبرنگاران:

حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن و انتخابات 2 اسفند توطئه و فشار دشمنان  را خنثی می کند

رئیس دفتر رئیس جمهور با اشاره به نقش ارزشمند مردم در روند تحقق موفقیت های کشور، حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن و از همه مهمتر شرکت گسترده مردم در انتخابات مجلس در دوم اسفند را بسیار حائز اهمیت دانست و تصریح کرد: مشارکت خوب مردم در این 2 رویداد مهم مطمئنا باعث خواهد شد که بتوانیم توطئه‌ و فشارهای برنامه ریزی شده دشمنان را خنثی کنیم.

يکشنبه 13 بهمن 1398 - 12:32

دکتر محمود واعظی روز یکشنبه پس از حضور در مرقد مطهر امام راحل و تجدید میثاق اعضای هیات دولت با آرمان‌های بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و در جوار مزار شهیدان بهشتی، رجایی و باهنر و شهدای دولت، دفاع مقدس و انقلاب اسلامی، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ۴۱ سال قبل شرایط منطقه شرایط بسیار سختی بود و در آن شرایط با مشی و هدایت حضرت امام (ره) و با مقاومت مردم توانستیم از آن سد عبور کنیم.

رئیس دفتر رئیس جمهور تاکید کرد: امروز هم که از نظر مسائل بین‌المللی و فشارهایی که آمریکا بر روی ملت ایران گذاشته است، شرایط سختی داریم باید به همان مشی ابتدای انقلاب متوسل بشویم و مقاومت کنیم تا بتوانیم از این شرایط عبور کنیم.

دکتر واعظی اظهار داشت: بسیار خوشبین هستم که با مقاومت مردم و برنامه‌ریزی که دولت دارد قطعا این دهه فجر، یک دهه فجر مبارک خواهد بود.

شناسه خبر: 113636