دکتر واعظی در دیدار نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل:

دولت برای عملیاتی کردن تعهدات و وعده‌های خود در استان‌ها همه تلاش خود را انجام خواهد داد

رئیس دفتر رئیس جمهور سه شنبه شب در دیدار با آیت‌الله سیدحسن عاملی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل با اشاره به سفر رئیس جمهور به استان اردبیل، گفت: ان‌شاء الله در سفر روز چهارشنبه رئیس جمهور، تعدادی از پروژه‌های زیربنایی و توسعه‌ای استان افتتاح می‌شود و برای روند پیشرفت و توسعه استان تصمیمات مهم و خوبی اتخاذ خواهد شد و دولت اصرار دارد همه تعهداتی که در سفرهای اول به استان‌ها از جمله استان اردبیل به مردم داده شده، تا پایان این دولت عملیاتی شود.

شناسه خبر: 113069 -

سه شنبه 10 دی 1398 - 20:03

دکتر محمود واعظی تأکید کرد: به عهدی که با مردم داریم و تعهداتی که به مردم داده‌ایم، عمل می‌کنیم و تمام تلاش خود را برای تحقق مطالبات اصلی مردم استان‌های کشور از جمله اردبیل به کار خواهیم گرفت.

رئیس دفتر رئیس جمهور در دیدار با نماینده ولی فقیه و امام جمعه اردبیل موضوع راه آهن اردبیل را یکی از مطالبات مهم و قدیمی مردم استان عنوان کرد که از سال‌های گذشته این موضوع عملیاتی نشده است.

دکتر واعظی افزود: رئیس جمهور تأکید دارد که باید به راه‌های استان توجه ویژه داشته باشیم و راه‌آهن اردبیل تا پایان 99 انجام شود.

رئیس دفتر رئیس جمهور  اظهارداشت: یک هزار و 500 میلیارد تومان در سال‌های 98 و 99، به این پروژه مهم و زیربنایی که از مطالبات اصلی مردم است، اختصاص خواهد یافت.

دکتر واعظی همچنین به برگزاری جلسه با مدیران عامل بانک‌ها و بنگاه‌های اقتصادی برای برقراری پیوند بین بخش خصوصی،‌ بانک‌ها و بخش دولتی برای کمک به توسعه و پیشرفت استان اردبیل اشاره کرد و گفت: استان اردبیل از ظرفیت‌های بسیار بالایی برخوردار است و به دلیل اینکه یک استان مرزی است می‌تواند در زمینه صادرات با جمهوری آذربایجان نقش مهمی ایفا کند.

رئیس دفتر رئیس جمهور در پایان خاطر نشان کرد: مردم استان اردبیل همواره در فرهنگ، اقتصاد و سیاست کشور نقش داشتند و از این استان مدیران خوبی در سطوح ملی کشور در حال خدمت به مردم هستند. این استان ظرفیت‌های بسیار بالایی برای شکوفایی بیشتر دارد و دولت نیز با نگاه ویژه خود به اردبیل تمام تلاش خود را برای توسعه و پیشرفت بیشتر استان انجام خواهد داد.

دکتر واعظی هماهنگی و همکاری و صمیمیت بین مدیریت و مسئولان عالی استان را یکی از ویژگی‌های مهم استان عنوان کرد و گفت: این صمیمیت، انسجام و همکاری می‌تواند به تسریع در توسعه و پیشرفت استان کمک کند.

رئیس دفتر رئیس جمهور ابراز امیدواری کرد که در سفر رئیس جمهور به استان با تلاش‌های انجام شده از سوی مدیران استانی و ملی کشور گام‌های خوبی برای توسعه بیشتر استان برداشته شود.

آیت‌الله سیدحسن عاملی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل نیز در این دیدار از توجه ویژه دولت و شخص رئیس جمهور به استان اردبیل قدردانی کرد و سفر رئیس جمهور به استان را مایه خیر و برکت برای مردم این استان دانست.

شناسه خبر: 113069

- دفتر رئیس‌جمهوری

- سفرهای داخلی

اخبار مرتبط

فیلم مرتبطاخبار برگزیده