به منظور افتتاح طرح‌های عمرانی و توسعه‌ای استان آذربایجان شرقی؛

دکتر روحانی وارد تبریز شد

رئیس جمهور به منظور بازدید از مناطق زلزله زده و افتتاح طرح های عمرانی و توسعه‌ای استان آذربایجان شرقی صبح چهارشنبه وارد تبریز شد و در فرودگاه شهید مدنی از سوی نماینده ولی فقیه در استان، استاندار و مقامات ارشد محلی مورد استقبال قرار گرفت.

شناسه خبر: 112516 -

چهارشنبه 6 آذر 1398 - 09:29

رئیس جمهور در بدو ورود به تبریز، بازدید از مناطق زلزله‌زده و بررسی وضعیت کمک رسانی به مردم این مناطق و همچنین افتتاح راه‌آهن میانه – بستان آباد و بررسی روند اجرای مصوبات سفرهای گذشته هیأت دولت را از اهداف سفر خود به این استان عنوان کرد.

دکتر روحانی افزود: یکی از اهداف این سفر بررسی و بازدید از روند کمک‌رسانی و بازسازی ‌ مناطق زلزله زده استان است و اینکه روند کمک‌رسانی به مردم این مناطق در چه مرحله‌ای قرار دارد.

رئیس جمهور افتتاح خط آهن میانه – بستان‌آباد را از دیگر اهداف این سفر دانست و گفت: این خط آهن پروژه ای بسیار مهم و از خواسته های مردم استان است که در جریان این سفر به افتتاح خواهد رسید.

دکتر روحانی اضافه کرد: همچنین در این سفر اقداماتی که از سفر گذشته کاروان تدبیر و امید در مورد طرح های توسعه ای استان انجام شده مورد بررسی قرار خواهد گرفت و طرح‌ها و پروژه‌های مختلفی نیز افتتاح می شود.

شناسه خبر: 112516

- دولت یادهم و دوازدهم

- سفرهای داخلی

اخبار مرتبط

اخبار برگزیده