با حضور معاون اقتصادی رئیس جمهور؛

کارخانه تولید و بسته بندی آب معدنی تینو شهرستان دیوان دره افتتاح و به بهره‌برداری رسید

دکتر محمد نهاوندیان روز پنج‌شنبه ضمن افتتاح و بازدید از بخش‌های مختلف این کارخانه در سخنانی با تبریک میلاد فرخنده پیامبر اسلام(ص)، گفت: از اینکه این واحد تولید می‌تواند موجب خیر و برکت و اشتغال برای شما یا ساکنین غیور و مهربان این منطقه باشد، جای خوشحالی دارد و باید تلاش کنیم صنایع تبدیل مختلفی در اقصی نقاط استان کردستان راه‌اندازی شود.

پنجشنبه 23 آبان 1398 - 14:24

معاون اقتصادی رئیس جمهور با قدردانی از همه کسانی که در آبادانی کشور و بویژه استان کردستان تلاش می‌کنند، اظهار داشت: امروز هرکسی که در کشورمان به نهضت تولید و اشتغال و سرمایه‌گذاری می‌پیوندد، در حقیقت به عزت اسلامی این سرزمین کمک می‌کند.

دکتر نهاوندیان با بیان اینکه امروز مرزهای عزت و استقلال کشور، در میادین اقتصادی تعریف می‌شود، اظهار داشت:  بدخواهان ملت اقتصاد کشورمان را تحت فشار قرار داده و تحریم اقتصادی را اعمال کرده‌اند تا به زعم خود سرمایه‌گذاری و تجارت در این سرزمین انجام نشود.

معاون اقتصادی رئیس جمهور افزود: در چنین شرایطی هر کسی که در مقابل این هجمه اقتصادی می‌ایستد و راه تجارت را تسهیل می‌کند، از جمله سرمایه‌گذاران و فعالان اقتصادی، سرداران مبارزه با تحریم اقتصادی دشمنان هستند.

معاون اقتصادی رئیس جمهور با بیان اینکه در استان کردستان به طور تاریخی به زیرساخت‌ها بی‌توجهی شده است، گفت: باید تلاش مضاعفی انجام دهیم تا کاستی‌های گذشته در حوزه‌های مختلف جبران شود.

دکتر نهاوندیان با اشاره به ظرفیت های استان کردستان در زمینه کشاورزی ادامه داد: همه باید تلاش کنیم تا بخش های صنعت، تولید محصولات کشاورزی و صنایع تبدیلی به طور گسترده و متنوع در اقصی نقاط استان، راه‌اندازی شود و بی‌تردید اینگونه فعالیت‌ها رشد، رونق و شکوفایی استان زیبا را به دنبال خواهد داشت.

معاون اقتصادی رئیس جمهور با گرامیداشت هفته وحدت، گفت: بیایید در این هفته با روح مقدس پیامبر اسلام(ص) عهد ببندیم که وحدت و همبستگی را در جامعه خود هر چه بیشتر مستحکم کنیم و احترام به نبی اکرم(ص) این است که آیه مبارکه وَاعتَصِموا بِحَبلِ اللَّهِ جَمیعاً را دست در دست یکدیگر محقق سازیم.

دکتر نهاوندیان تصریح کرد: بدون تردید در شرایط کنونی آنچه چشم بدخواهان جمهوری اسلامی ایران را کور می‌کند، این است که دست در دست یکدیگر و با وحدت و همدلی در مسیر توسعه کشور گام برداریم.

معاون اقتصادی رئیس جمهور افزود: اقوام و مذاهب گوناگون در ایران اسلامی بقدری از نقاط مشترک  برخوردار هستند که پیگیری این اشتراکات، فرصتی برای برخی مسایل حاشیه‌ای باقی نمی‌گذارد. این ملت وقتی پای امنیت، استقلال و شرف در میان باشد، دست‌شان در دست یکدیگر پیوند می‌خورد همچنان که در دوران دفاع مقدس نمونه‌هایی از آن را شاهد بودیم.

کارخانه آب معدنی تینو با ظرفیت اسمی تولید 30 میلیون لیتر آب معدنی و در 2800 متر مربع با سرمایه‌گذاری 125 میلیارد ریال راه‌اندازی شده و به طور مستقیم برای 22 نفر ایجاد اشتغال کرده است.

شناسه خبر: 112343