با حکم دستیار ارتباطات اجتماعی رئیس جمهور و سخنگوی دولت؛

دکتر محمدرضا نوروزپور به عنوان معاون سخنگو و دبیر شورای اطلاع رسانی دولت منصوب شد

دستیار ارتباطات اجتماعی رئیس جمهور و سخنگوی دولت در حکمی دکتر محمدرضا نوروزپور را به عنوان «معاون سخنگو و دبیر شورای اطلاع رسانی دولت» منصوب کرد.

شناسه خبر: 112045 -

شنبه 11 آبان 1398 - 14:14

متن حکم دکتر علی ربیعی به این شرح است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

جناب آقای دکتر محمدرضا نوروزپور

با توجه به دانش، سابقه فعالیت رسانه ای و همکاری موثر 6 سال گذشته با دبیرخانه شورای اطلاع رسانی دولت و نیز داشتن مقبولیت مناسب در جامعه رسانه ای، جنابعالی را براساس تصویب نامه هیأت وزیران به شماره ۶۱۲۹۹ / ت / ۵۶۶۴۰هـ، مورخ 98.5.19  و به موجب این حکم به سمت « معاون سخنگو و دبیر شورای اطلاع رسانی دولت» منصوب می نمایم.

امروز دولت تدبیر و امید در شرایطی قرار دارد که تحریم های ظالمانه، پایین آوردن تاب آوری اجتماعی، زندگی اقتصادی و روانی جامعه را هدف قرار داده است و از سویی تلاش‌های زیادی نیز برای ناامیدسازی مردم در حال جریان می باشد. لذا بیش از هر دوره دیگری نیازمند ایجاد یک نظام اطلاع رسانی دقیق، سریع، موثر و شفاف از برنامه ها و اقدامات دولت می باشیم، به نحوی که افزایش اعتماد اجتماعی و نیز سرمایه اجتماعی دولت و نظام عزیز اصلی ترین هدف ما در حال حاضر می باشد.

انتظار می رود با بکارگیری موثر از امکانات انسانی و نیز ظرفیت های موجود در جامعه رسانه ای، علاوه بر ایجاد فضای تعامل، زمینه های همکاری مناسبی بین شورای اطلاع رسانی دولت و جامعه رسانه ای گسترش یابد.

همچنین ایجاد هم افزایی با روابط عمومی ها و افزایش هماهنگی میان آنها از جمله اقداماتی است که انتظار پیگیری آن می رود.

توفیق شما را در انجام وظایف محوله با رعایت اصول قانونمداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید از خداوند متعال مسئلت می نمایم.

علی ربیعی                              

دستیار ارتباطات اجتماعی رئیس جمهور و سخنگوی دولت

شناسه خبر: 112045

- نهاد ریاست‌جمهوری

- احکام و دستور العملها

اخبار مرتبط

گالری مرتبطفیلم مرتبطاخبار برگزیده