دکتر واعظی در آیین افتتاح مجتمع تجاری تفریحی دامغان:

افتخار همه مسوولان نظام خدمت به ملت است / روند توسعه و سازندگی کشور به رغم همه فشارها و تهدیدهای دشمنان، نه تنها متوقف نشده بلکه با شتاب ادامه دارد/تاکید بر بهره گیری از ظرفیت های دامغان در حوزه های معدن، گردشگری و کشاورزی

رئیس دفتر رئیس جمهور خدمت به ملت را افتخار همه مسوولان به عنوان خادمان ملت دانست و تاکید کرد: دولت به رغم تحریمها و فشارهای دشمنان، همه تلاش خود را برای توسعه و آبادانی کشور بکار گرفته است.

شناسه خبر: 111871 -

پنجشنبه 25 مهر 1398 - 18:39

دکتر محمود واعظی عصر پنجشنبه در آیین افتتاح مجتمع تجاری تفریحی دامغان، پس از شنیدن گزارش های ارائه شده از طرف مدیران این شهرستان در مورد اقدامات و فعالیت های زیرساختی با هدف توسعه و پیشرفت این منطقه گفت: این برای همه ایرانیان لذت بخش است که شاهدند به رغم همه فشارها و تهدیدهای دشمنان، روند توسعه و سازندگی کشور نه تنها متوقف نشده بلکه با شتاب ادامه دارد.
وی افزود: در دولت مصمم هستیم آنچه که به مردم استان در سفرهای استانی رئیس جمهور وعده داده شده و تعهد کرده ایم، محقق شود و همه تلاش خود را خواهیم کرد که به رغم محدودیت های بودجه ای ناشی از جنگ اقتصادی دشمن، همه وعده ها عملی شود.
رئیس دفتر رئیس جمهور با اشاره به جاذبه های گردشگری دامغان و میراث غنی تاریخی این شهرستان تاکید کرد: موضوع گردشگری باید بیش از گذشته در این منطقه مورد توجه قرار گیرد و با بهره گیری از ظرفیت های گردشگری این استان این منطقه می تواند به قطب گردشگری کشور تبدیل شود.
دکتر واعظی همچنین وجود معادن متنوع و غنی در استان را از نعمات خداوند برای مردم این منطقه دانست و گفت: باید با سرمایه گذاری بیشتر در این حوزه استفاده مطلوب از معادن انجام گیرد.
رئیس دفتر رئیس جمهور تاکید کرد: دولت تدبیر و امید به رفاه ، نشاط ، اوقات فراغت و تامین ارزاق عمومی مردم همیشه توجه داشته است و معتقدیم وقتی می توانیم به اهداف خود برسیم که مردم با نشاطی داشته باشیم.
وی اظهارداشت: ساخت مجتمع های تفریحی و تجاری برای تامین نشاط، آسایش و آرامش مردم و همچنین در اختیار گذاشتن ارزاق عمومی با قیمت ارزانتر به مردم، باید به صورت ملی مد نظر همه مدیران کشور باشد.
دکتر واعظی همچنین با اشاره به ویژگی های کشاورزی شهرستان دامغان و تولید محصول پسته به عنوان یک کالای صادراتی در این منطقه ، بر ایجاد صنایع تبدیلی در دامغان تاکید کرد و گفت: ارزش افزوده این محصول باید در منطقه بماند و بخش خصوصی و اختصاص منابع بانکی می تواند ضمن کمک به بخش کشاورزی، موجب توسعه شهرستان و اشتغالزایی بیشتر شود.
رئیس دفتر رئیس جمهور همچنین از مدیران این شهرستان برای کار و تلاش در راه توسعه و پیشرفت منطقه قدردانی کرد.
دکتر واعظی سپس دامغان را به مقصد تهران ترک کرد.

شناسه خبر: 111871

- دفتر رئیس‌جمهوری

- سفرهای داخلی

- سخنراني ها

گالری مرتبطفیلم مرتبطاخبار برگزیده