رئیس دفتر رئیس جمهور در جریان بازدید از پایانه مرزی چذابه:

مسولین استانی و کشوری همه تلاش خود را برای راحتی زائران اربعین بکار گرفته اند/ تمهیدات مناسبی در چهار مرز کشور برای تردد زوار فراهم شده است

رئیس دفتر رئیس جمهور گفت: همه مسولین استانی و کشوری همه تلاش خود را بکار گرفته اند تا زائران اربعین اباعبدالله الحسین(ع) با راحتی بیشتری به این سفر معنوی بپردازند.

شناسه خبر: 111751 -

پنجشنبه 18 مهر 1398 - 13:41

دکتر محمود واعظی در جریان بازدید از پایانه مرزی چذابه در مصاحبه با خبرنگاران اظهارداشت: با اهتمام دکتر روحانی درخصوص لغو روادید با عراق و همچنین با رایگان شدن ویزا، تسهیلات خوبی فراهم شده تا مردم عزیز از این فرصت حداکثر استفاده و بهره را برای برپایی مراسم اربعین به عمل بیاورند.

رئیس دفتر رئیس جمهور خاطرنشان کرد: امروز تمهیدات مناسبی در چهار مرز کشور برای تردد زوار فراهم شده است و متاسفانه در طرف عراق مشکلاتی بویژه در زمینه حمل و نقل زائران وجود دارد که در صورت اعلام نیاز طرف عراقی، آمادگی داریم کمک و همکاری کنیم.

دکتر واعظی تصریح کرد:راهپیمائی بزرگ اربعین بعنوان یک مراسم با شکوه اعتقادی، دینی و سیاسی نه تنها در ایران و عراق بلکه در سطح جهانی تاثیر گذار است لذا این اجتماع عظیم، بسیار ارزشمند است و تاثیرات معنوی فراوانی دارد.

شناسه خبر: 111751

- دفتر رئیس‌جمهوری

- دیدارهای داخلی

فیلم مرتبط