معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری:

دولت تدبیر و امید عنایت و توجه ویژه و خاص به روستاها دارد

معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری  با اعلام ابراز خرسندی مقام معظم رهبری از برگزاری چهارمین نمایشگاه توانمندی روستائیان و عشایر، تاکید کرد که  دولت تدبیر و امید عنایت و توجه ویژه و خاص به روستاها دارد که مهمترین تمرکز و فعالیت دولت در زمینه تسهیلات کم بهره تخصیصی به روستاها به منظور اشتغالزایی روستاییان و عشایر است.

شناسه خبر: 111295 -

سه شنبه 26 شهريور 1398 - 16:43

محمد امید روز سه شنبه در جلسه برنامه ریزی و هماهنگی همایش روز روستا و عشایر همچنین به برگزاری موفقیت آمیز  مراسم گرامیداشت دستاوردهای دولت تدبیر و امید در توسعه زیربنایی روستاهای کشور  و افتتاح گسترده طرحها و پروژه های زیربنایی روستایی در هفته دولت اشاره کرد.

محمدصادق معتمدیان استاندار خراسان‌جنوبی نیز با ابراز خرسندی از برگزاری همایش روز روستا و عشایر در استان خراسان جنوبی که از استان های کم برخوردار کشور است، به برخی از مشکلات، نیازمندی ها و مسایل این استان اشاره و بر عزم و برنامه های دولت  در راستای رفع  مشکلات و اشتغالزایی جوانان تاکید کرد.

در این جلسه نمایندگان وزارتخانه ها و دستگاه های دولتی به ارایه گزارش برنامه ها و اقدامات مرتبط با این همایش پرداختند.

ششمین همایش روز روستا و عشایر به مناسبت روز روستا و عشایر  و با هدف تبیین جایگاه روستاییان و عشایر در تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی به عنوان خاستگاه تولید و بزرگداشت شایسته مقام و منزلت روستاییان و عشایر با حضور معاون اول رییس جمهور و در استان خراسان جنوبی  از اقشار تولید گر و فعال این عرصه تجلیل و قدردانی خواهد شد.

پانزدهم مهرماه به عنوان روز روستا و عشایر در تقویم نامگذاری شده است.

شناسه خبر: 111295

- نهاد ریاست‌جمهوری

- جلسات

اخبار مرتبط

فیلم مرتبطاخبار برگزیده