دکتر واعظی از نمایشگاه شرکت‌های دانش بنیان و استارت‌آپ‌های صنعت غذایی بازدید کرد

رئیس دفتر رئیس جمهور از نمایشگاه شرکت‌های دانش بنیان و استارت‌آپ‌های صنعت غذایی بازدید کرد.

سه شنبه 12 شهريور 1398 - 18:55

دکتر محمود واعظی عصر سه‌شنبه در بازدید از نمایشگاه شرکت‌های دانش بنیان و استارت‌آپ‌های صنعت غذایی که در حاشیه گردهمایی فناورانه صنایع، شرکت‌‌های دانش ‌بنیان و استارت‌‌آپ‌‌های صنعت غذایی در صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری برگزار شده است، با توضیح مسئولان و مدیران این صندوق در جریان روند حمایت‌ها از شرکت های دانش بنیان و استارت‌آپ‌های صنعت غذایی کشور قرار گرفت.

رئیس دفتر رئیس جمهور در این بازدید در فضایی صمیمی با مدیران و صاحبان شرکت‌ها و استارت‌آپ‌های دانش بنیان صنعت غذایی گفتگو کرد و در جریان مسائل، مشکلات و راهکارهای آنان قرار گرفت.

دکتر واعظی همچنین از کارگاه های آموزشی اولین مدرسه تابستانی فناوری اطلاعات که در راستای آموزش نوجوانان و جوانان در زمینه برنامه‌نویسی پروژه محور با رویکرد ورود به بازار کار در صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار شده است، بازدید و با توضیح مربیان و مسئولان با چگونگی کار این کلاس‌ها و نحوه آموزش‌ها در آن قرار گرفت.

در این نمایشگاه با حضور رئیس دفتر رئیس جمهور، ۵ تفاهم نامه و قرارداد همکاری به ارزش ۱۳۵ میلیارد ریال، میان شرکت‌‌های دانش بنیان و بنگاههای تولیدی مواد غذایی به امضا رسید.

گردهمایی فناورانه صنایع، شرکت‌‌های دانش ‌بنیان و استارت‌‌آپ‌‌های صنعت غذایی  از ۱۰ تا ۱۲ شهریور ماه در صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری برگزار شد که طی آن ۱۴۰ قرارداد و تفاهم‌نامه به ارزش تقریبی ۲۰۰ میلیارد تومان میان شرکت‌های بزرگ صنعت غذایی و شرکت‌های دانش بنیان فعال در این حوزه منعقد شده است.

شناسه خبر: 111122