دکتر واعظی در دیدار نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر:

باید با تقویت همدلی و انسجام دشمن را ناامید کنیم

رئیس دفتر رئیس جمهور اظهار داشت: ملت ایران همواره در برابر توطئه دشمنان مقاوم بوده و در این نقشه هم می توانیم با تقویت همدلی و انسجام دشمن را ناامید کنیم.

شناسه خبر: 108770 -

شنبه 25 اسفند 1397 - 21:21

دکتر محمود واعظی شامگاه شنبه در دیدار آیت الله «صفایی بوشهری» نماینده ولی فقیه در استان بوشهر و امام جمعه بوشهر، با اشاره به سفر رئیس جمهور و کاروان تدبیر و امید به استان بوشهر ، گفت: امیدواریم این سفر در راستای استفاده بهتر از ظرفیت‌ها و توانمندی‌ها برای توسعه بیش از پیش استان بوشهر گام مثبتی باشد.

رئیس دفتر رئیس جمهور با بیان اینکه باید تلاش کنیم تا استان بوشهر به جایگاه واقعی خود برسد، اظهار داشت: رئیس جمهور بر سرعت گرفتن پروژه‌های در حال جریان استان بوشهر تأکید دارند و دستور دادند که این سفر حتماً انجام شده و به سال آینده موکول نشود.
دکتر واعظی اظهار امیدواری کرد با همت مسئولان و نخبگان استان بوشهر در همه بخش‌ها و با همبستگی و انسجامی که وجود دارد، بتوانیم با سرعت توسعه و پیشرفت استان را پیش ببریم و بتوانیم اصلی‌ترین دغدغه مردم یعنی اشتغال را با فراهم کردن فضای پویای کسب و کار محقق کنیم.
رئیس دفتر رئیس جمهور با اشاره به تحمیل جنگ اقتصادی به کشور، تاکید کرد: باید همه با نقشه و طراحی‌های دشمنان که از طریق تحریم‌های ظالمانه انجام می‌شود، مقابله کرده و با استفاده از ظرفیت‌های داخلی و همراهی مردم از این مرحله گذر کنیم.
دکتر واعظی تصریح کرد: استان بوشهر نقش مهمی در مقابله با تحریم‌ها در صادرات و واردات می‌تواند ایفا کند.
آیت الله صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر، نیز در این دیدار با ابراز خرسندی از سفر رئیس جمهور به استان بوشهر ابراز امیدواری کرداین سفر منشأ برکات برای این استان باشد.
نماینده ولی فقیه در استان بوشهر تاکید کرد: تلاش می‌کنیم با وحدت، انسجام، همپوشانی و همگرایی بر مبنای ارزش‌های انقلاب با اخلاق محوری در استان بوشهر فعالیت کنیم.
آیت الله صفایی بوشهری افزود: همه در استان بوشهر می‌کوشند بر معیار اخلاق و همگرایی تلاش کنند و در کنار یکدیگر باصفا و صمیمیت کار کنند تا فضا به گونه‌ای فراهم شود که هیچ مانعی بر سر راه کارها نباشد و همه چیز در منظومه مدیریتی استان در جای خودش قرار بگیرد.
نماینده ولی فقیه در استان بوشهر افزود: همه تلاش کرده‌‌اند فضا به گونه‌ای فراهم شود که توسعه و پیشرفت استان دغدغه اصلی همگانی باشد.
آیت الله صفایی بوشهری استان بوشهر را استانی استراتژیک و مهم در کشور دانست و گفت: این استان با کرانه‌ای و مرز دریایی که دارد می‌تواند توسعه دریا پایه را داشته باشد و با توجه به تأکیدات مقام معظم رهبری بر برنامه‌ریزی توسعه دریا پایه باید برای استان بوشهر سهمی بزرگ در برنامه‌ریزی‌های کلان کشور در نظر گرفت.
نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با اشاره به اینکه بوشهر از خلاء یک سند جامع توسعه رنج می‌برد و باید این خلاء هر چه سریع‌تر رفع شود، گفت: اگر این سند جامع تدوین شود بوشهر به سرعت می‌تواند پیشرفت کند، چرا که همین مقدار فعالیت‌های گسترده‌ای که انجام گرفته و موجب رونق فضای اقتصادی و اجتماعی استان شده، نشان می‌دهد که با برنامه‌ریزی و در دست داشتن سند جامع این مسیر سرعت بهتری پیدا خواهد کرد.

شناسه خبر: 108770

- دفتر رئیس‌جمهوری

- سفرهای داخلی

اخبار مرتبط

گالری مرتبطفیلم مرتبطاخبار برگزیده