به نمایندگی از رئیس جمهور و برآورد خسارات وارده به مناطق سیلزده؛

دکتر واعظی وارد خرم آباد شد/ وضعیت مناطق سیلزده را بررسی و گزارشی از میزان خسارات تهیه می کنیم

رئیس دفتر رئیس جمهور ابراز امیدواری کرد تا در جریان بازدیدها و جلسات سفرش به مناطق سیلزده غرب و جنوب کشور، درباره راههای کمک به مردم آسیب دیده از سیل و راهکارهای کاهش خسارات در رخدادهای مشابه احتمالی نتایج مفیدی حاصل شود.

شناسه خبر: 107780 -

چهارشنبه 10 بهمن 1397 - 12:43

دکتر محمود واعظی روز چهارشنبه در بدو ورود به لرستان در گفتگو با خبرنگاران درباره برنامه های دیدارش از مناطق سیلزده جنوب و غرب کشور گفت: متاسفانه حوادث غیرمترقبه گاه و بیگاه در مناطق مختلف کشورمان اتفاق می افتند. وقتی بارندگی نباشد، دغدغه و گرفتاری کشور خشکسالی و فکر ما مشغول کشاورزان است که برای کشت و کارشان مشکل نداشته باشند.

وی افزود: امسال به لطف خدا وضعیت کلی بارندگی در کشورمان بهتر بوده و در استان لرستان نیز وضعیت بارندگی خوب بوده اما در بارندگی اخیر متاسفانه وقوع سیل باعث وارد آمدن خسارت به عده ای از هموطنان مان شده است.

رئیس دفتر رئیس جمهور با اشاره به اینکه سفر وی برای سرکشی به مناطق سیلزده به دستور  دکتر روحانی انجام شده است، اظهار داشت: به دستور و به نمایندگی از رئیس جمهور خدمت مردم عزیز مناطق سیلزده رسیدیم تا همراه مسئولین استان و مسئولان ذیربط از دستگاههای مختلف اجرایی و رئیس ستاد بحران کشور وضعیت را بررسی و برآوردی از میزان خسارات وارد آمده تهیه کنیم.

شناسه خبر: 107780

- دفتر رئیس‌جمهوری

- سفرهای داخلی

اخبار مرتبط

فیلم مرتبطاخبار برگزیده