رئیس دفتر رئیس‌جمهور در بازدید از پایانه مرزی چذابه و روند خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی:

 مردمی بودن کنگره بزرگ معنوی و سیاسی اربعین حسینی به ارزش آن، افزوده است/ افتخار دولت ، همگامی با مردم در برگزاری این مراسم باشکوه است

دکتر محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور روز جمعه در جریان  بازدید از پایانه مرزی چذابه و مواکبی که در این منطقه برپا شده است ، با توضیحات استاندار و مسئولین مربوطه در جریان اقدامات انجام شده برای رفاه و آسایش هر چه بیشتر زائرین اربعین حسینی قرار گرفت.

شناسه خبر: 106659 -

جمعه 4 آبان 1397 - 12:53

رئیس دفتر رئیس‌جمهور مسیر یکساعته تا محل پایانه مرزی چذابه را همراه با زائرین اربعین حسینی طی کرد و در طول این مسیر در فضایی صمیمی با زائرین و موکب‌داران گفتگو کرده و به سخنان و دغدغه‌های آنان گوش داد.

دکتر واعظی در این بازدید در جریان امکانات و تجهیزاتی که برای تردد آسان زائران در نظر گرفته شده است، قرار گرفت.

وی همچنین با حضور در بیمارستان صحرایی نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران ضمن بازدید از بخش‌های مختلف این بیمارستان از تلاش‌ها و زحمات کارکنان آن  قدردانی کرد.

رئیس دفتر رئیس‌جمهور در حاشیه این بازدید در گفتگو با خبرنگاران، اظهار داشت: مراسم راهپیمایی اربعین حسینی یک مراسم عبادی و خودجوش است و دولت در این مسیر همراه و همگام با مردم است.

دکتر واعظی خاطر نشان کرد:  مردمی بودن کنگره بزرگ معنوی و سیاسی اربعین حسینی به ارزش آن افزوده است و همه کسانی که در برپایی این مراسم حضور و مشارکت دارند با عشق و اعتقاد قلبی به فعالیت مشغول هستند و افتخار دولت نیز این است که در برپایی این مراسم باشکوه همگام با مردم است.

شناسه خبر: 106659

- دفتر رئیس‌جمهوری

- سفرهای داخلی

اخبار مرتبط

فیلم مرتبطاخبار برگزیده