حضرت آیت‌الله سیدجعفر کریمی در دیدار رئیس دفتر رئیس‌جمهور:

دکتر روحانی با همه وجود برای خدمت به مردم به میدان آمده اما برخی‌ها قدر نمی‌دانند / از خداوند می‌خواهم دکتر روحانی به عنوان ناصر اسلام را مورد تأیید دل همه مردم و مسئولان قرار دهد / کمک به دولت و تلاش برای وحدت امروز از اوجب واجبات و از نماز و روزه واجب‌تر است

حضرت آیت‌الله سیدجعفر کریمی با آرزوی سلامتی و توفیق برای دکتر روحانی و دولت، تصریح کردند: آقای دکتر روحانی را از 30 سال پیش می‌شناسم و باور دارم که تمام وجود ایشان اخلاص و انگیزه خدمت به مردم است و از خداوند می‌خواهم که ایشان را به عنوان ناصر اسلام به تأیید دل همه مردم و مسئولان برساند تا با او مهربان باشند.

شناسه خبر: 105046 -

جمعه 8 تير 1397 - 12:00

ایشان روز جمعه در دیدار رئیس دفتر رئیس جمهور با ابلاغ سلام‌های گرم و دعای خیر به رئیس جمهور اظهارداشتند: آقای دکتر روحانی را از 30 سال پیش می‌شناسم و باور دارم که با تمام وجود و خالصانه برای خدمت به مردم پا به میدان گذاشتند، اما عده‌ای فریب دشمن را خورده و قدر ایشان را نمی‌دانند.

حضرت آیت‌الله کریمی با بیان اینکه امروز مشکلات جدی و بزرگی پیش روی دولت و نظام قرار دارد، افزودند: 25 سال در خدمت امام راحل بودم و از نیات و اهداف خالصانه و صادقانه ایشان آگاهی کامل داشتم اما امروز متأسفانه دست‌هایی در کار است که کوشش دارد اهداف مد نظر امام راحل محقق نشود. به نظرم عبور از این وضعیت و غلبه بر مشکلات در گرو آن است که ملت ایران همانطور که در سال‌های پیروزی انقلاب کلمه واحده بودند، همدل و یکصدا به میدان بیایند و دولت را در مسیر حل و فصل مشکلات یاری کنند.

این استاد حوزه علمیه اظهار داشتند: درست است که مشکل زیاد داریم و این مشکلات باعث ایجاد نارضایتی می‌شود، اما با توجه به نیت آقای دکتر روحانی و تلاش دولت ایشان برای حل مشکلات، کمک به ایشان و حفظ وحدت، امروز از اوجب واجبات بوده و از نماز و روزه واجب‌تر است. آنجا که نظام به خطر بیفتد، همه باید جان خود را برای آن فدا کنیم.

ایشان همچنین با اشاره به جنگ روانی و تبلیغاتی سنگین و 24 ساعته دشمن تأکید کردند که دولت باید در عرصه تبلیغات و اطلاع‌رسانی بسیار مؤثرتر و جدی‌تر از گذشته عمل کند و با تبلیغات هنرمندانه ضمن اطلاع‌رسانی درباره دستاوردها و موفقیت‌ها ، امید و اعتماد مردم را افزایش داده و جنگ روانی دشمن را خنثی کند.

حضرت آیت‌الله  کریمی با اشاره به روش و ممشاء مقام معظم رهبری در تعامل با دولت ها گفتند: ایشان همواره در عین اینکه در کارهای اجرایی دولت ها مداخله نمی کرده اند و حامی همه دولت ها بوده اند، موارد مورد نیاز را تذکر و گوشزد کرده اند و همه ما با تبعیت از مقام معظم رهبری می بایست از دولت حمایت بکنیم و دولت را در رفع ضعف ها و نواقص یاری کنیم.

دکتر محمود واعظی نیز در این دیدار با ابلاغ سلام و آرزوی سلامتی دکتر روحانی به آیت‌الله العظمی کریمی، گفت: بهترین راهکار غلبه بر مشکلات حفظ و تقویت همدلی و وحدت همه مردم و مسئولان با یکدیگر است و اگر بتوانیم انسجامی که انقلاب اسلامی را به پیروزی رساند، احیا کنیم، پیروزی در برابر دشمن به هیچ وجه سخت نیست.

رئیس دفتر رئیس‌جمهور افزود: اگر قرار باشد در داخل همه علیه یکدیگر و در راستای تضعیف دیگران سخن گفته و عمل کنند و مردم هم ببینند که مسئولان و کسانی که محل رجوع آنان هستند، حرف‌های ناامیدکننده می‌زنند، امید و اعتماد آنها نیز آسیب می‌زند و دشمن می‌تواند به راحتی از اختلافات ما سوء استفاده کند.

شناسه خبر: 105046

- دفتر رئیس‌جمهوری

- دیدارهای داخلی

اخبار مرتبط

فیلم مرتبطاخبار برگزیده