دکتر واعظی از نمایشگاه کالای ایرانی در حسینیه امام خمینی(ره) بازدید کرد/ تاکید بر لزوم تلاش برای ارتقای هر چه بیشتر کیفیت محصولات داخلی

رییس دفتر رییس جمهور روز سه شنبه از نمایشگاه کالای ایرانی در حسینیه امام خمینی(ره) بازدید کرد و از نزدیک با تولید کنندگان به گفت و گو پرداخت.

شناسه خبر: 104149 -

سه شنبه 11 ارديبهشت 1397 - 10:20

دکتر محمود واعظی در این بازدید ضمن گفت و گوی حضوری با تولید کنندگان و مسوولین غرفه تولیدات ایرانی در بخش های مختلف از جمله لوازم خانگی، نوشت‌افزار، پوشاک و منسوجات، مواد غذایی، دارو و تجهیزات پزشکی، لوازم آرایشی و بهداشتی، وسایل کودک، لوازم خودرو و وسایل صنعتی و ساختمانی ، در جریان ظرفیت‌ها و توانمندی‌های تولیدکنندگان، مسائل و دغدغه‌های آنان قرار گرفت.

تولید کنندگان کشورمان نیز در جریان این بازدید مهم‌ترین دغدغه ها ،درخواست‌ها و پیشنهادهای خود را درباره  چگونگی تقویت و حمایت از واحدهای تولیدی و تبلیغ و معرفی مناسب کالای ایرانی بیان کردند.

رییس دفتر رییس جمهور نیز با تقدیر و اعلام حمایت قاطع دولت از تولیدکنندگان ایرانی، لزوم تلاش برای ارتقای هر چه بیشتر کیفیت محصولات داخلی برای جذب پایدار بازار در فضای رقابتی را مورد تاکید قرار داد.

شناسه خبر: 104149

- دفتر رئیس‌جمهوری

- دیدارهای داخلی

اخبار مرتبط

فیلم مرتبطاخبار برگزیده