دکتر روحانی در فرودگاه تبریز:

بررسی روند اجرای طرحهای توسعه ای تبریز و تصمیم گیری برای آغاز عملیات طرحهای جدید از مهمترین اهداف سفر است/تبریک انتخاب تبریز به عنوان پایتخت گردشگری جهان اسلام

رئیس‌ جمهور در بدو ورود به فرودگاه تبریز و در جمع خبرنگاران بررسی روند اجرایی شدن طرح‌ها و پروژه‌های تصویب شده در سفر قبلی هیأت دولت به استان آذربایجان شرقی و تصمیم‌گیری برای آغاز عملیات پروژه‌های جدید در سطح استان را از مهم‌ترین اهداف سفر کاروان تدبیر و امید به استان آذربایجان شرقی دانست.

شناسه خبر: 104013 -

سه شنبه 4 ارديبهشت 1397 - 11:04

حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی روز سه‌شنبه گفت: در این سفر 23 طرح و پروژه‌ای که در سفر قبلی استانی به تصویب رسیده و اعتبارات آن در نظر گرفته شده است، مورد بررسی قرار گرفته و چنانچه احیاناً در تکمیل برخی از پروژه‌ها نواقصی وجود داشته باشد، برطرف خواهد شد.

رئیس جمهور گفت: در جریان این سفر همچنین طرح‌ها و پروژه‌های جدیدی که قرار است در دو سال آینده در سطح استان آذربایجان شرقی اجرایی شود در شورای اداری مورد بررسی و تصمیم‌گیری قرار خواهد گرفت.

دکتر روحانی خاطر نشان کرد: فردا اجلاس مهمی به مناسبت انتخاب تبریز به عنوان پایتخت گردشگری جهان اسلام در سال جاری برگزار خواهد شد که این رویداد مهم که در آن شهر مهم و تاریخی تبریز از طرف دنیای اسلام به عنوان پایتخت گردشگری انتخاب شده است را به مردم تبریز تبریک می‌گویم.

شناسه خبر: 104013

- رئیس‌جمهوری

- سفرهای کاروان تدبیر و امید

- مصاحبه ها

اخبار مرتبط

فیلم مرتبطاخبار برگزیده