دکتر واعظی در دیدار فعالان اقتصادی استان آذربایجان شرقی:

برای خدمت به مردم و آبادانی کشور همه باید دست به دست هم دهیم/گروه‌های سیاسی و سیاسیون باید مردم را نسبت به آینده امیدوار و از پرداختن به مسایل جزیی پرهیز کنند/ تسهیل فضای کسب و کار و حمایت از تولیدکنندگان از عوامل اصلی توسعه در حوزه اقتصادی است

رئیس دفتر رئیس‌جمهوری همه فعالان سیاسی و اقتصادی و مسئولین استان آذربایجان شرقی را به وحدت و همدلی برای ساختن و آبادانی هر چه بیشتر استان فرا خواند و گفت: امروز همه باید دست به دست هم داده و با تلاش مضاعف و با ترویج روحیه امید و نشاط، در مسیر خدمت به مردم و آبادانی گام برداریم.

شناسه خبر: 104009 -

سه شنبه 4 ارديبهشت 1397 - 09:09

دکتر محمود واعظی روز دوشنبه در دیدار فعالان اقتصادی استان آذربایجان شرقی با تأکید بر اینکه وضعیت امروز کشور به مراتب بهتر از گذشته است و اقدامات خوبی در سال‌های اخیر در حوزه‌های مختلف انجام شده که با گذشته قابل مقایسه نیست، اظهار داشت: البته هنوز تا رسیدن به نقطه مطلوب و مورد  انتظار خود فاصله داریم، اما مصمم هستیم مسیر خدمت به مردم را با قوت ادامه دهیم.

رئیس دفتر رئیس‌جمهوری لزوم وحدت و همدلی و حفظ روحیه امید و نشاط در بین مردم را مورد تأکید قرار داد و خاطر نشان کرد: در شرایطی که اتفاقات ناخواسته‌ای در عرصه‌های بین‌المللی و منطقه‌ای رخ داد که جهانیان را تحت تأثیر قرار داده است، بیش از هر زمان دیگری نیازمند وحدت، انسجام و همبستگی هستیم و همه گروه‌های سیاسی و سیاسیون باید ندای وحدت و همدلی سر داده و مردم را نسبت به آینده امیدوار کنند و از پرداختن به مسایل جزیی پرهیز نمایند.

دکتر واعظی اضافه کرد انتظار می‌رود همه کسانی که تریبون در اختیار دارند و همه گروه‌ها و جناح‌های سیاسی، مردم را به وحدت و امید به آینده و نشاط دعوت کنند، چرا که با برخورداری از چنین روحیه‌ای می‌توان، گام‌های بزرگی در مسیر توسعه و آبادانی برداشت.

رئیس دفتر رئیس‌جمهوری با اشاره به اقدامات و تصمیمات دولت در حوزه‌های اقتصادی، اظهار داشت: دولت مصمم است موضوع ارز و قاچاق کالا را سر و سامان بدهد و اهتمام جدی دولت این است که نیازهای ارزی مردم را بدون هیچ مشکلی تأمین کند چرا که امروز کشور از لحاظ برخورداری از منابع ارزی مشکلی ندارد.

دکتر واعظی همچنین ضرورت تسهیل فضای کسب و کار را مورد تأکید قرار داد و گفت:‌ تسهیل فضای کسب و کار و حمایت از تولیدکنندگان از عوامل اصلی توسعه در حوزه اقتصادی محسوب می‌شود و در این راستا، مسئولین استان می‌توانند، با همکاری فعالان اقتصادی گام‌های مؤثری بردارند و دولت از اینگونه اقدامات حمایت می‌کند.

در این دیدار تعدادی از فعالان اقتصادی در سخنانی دیدگاه‌ها و پیشنهادات خود را به منظور تقویت فعالیت‌های اقتصادی در استان مطرح کردند.

شناسه خبر: 104009

- دفتر رئیس‌جمهوری

- سفرهای داخلی

اخبار مرتبط

گالری مرتبطفیلم مرتبطاخبار برگزیده