دکتر واعظی در دیدار با معلم نمونه خانم حکیمه غفوری:

باید نسبت به معلمین به عنوان تربیت کنندگان آینده سازان این کشور دغدغه داشته باشیم/ مردم آذربایجان به آینده کشور، انقلاب و اسلام حساس بوده و در تمامی عرصه‌ها غیرتمندانه گام برمی‌دارند

رئیس دفتر رئیس جمهور از زحمات و تلاش‌های معلمان در راستای تعلیم و تربیت نسل فردای کشور تجلیل کرد.

شناسه خبر: 104000 -

دوشنبه 3 ارديبهشت 1397 - 17:24

دکتر محمود واعظی روز دوشنبه در جریان سفر به استان آذربایجان شرقی و در آستانه روز معلم به نمایندگی از سوی رئیس جمهور با حضور در منزل سرکار خانم«حکیمه غفوری» از معلمان و مدیران نمونه استان، ضمن دیدار با وی از خدمات و تلاش‌های ارزنده این بانوی نمونه در عرصه تعلیم و تربیت تقدیر کرد.

رئیس دفتر رئیس جمهور اظهار داشت: معلمان و فرهنگیان کشور نه به خاطر انجام وظیفه‌ای اداری بلکه بر مبنای یک تکلیف اعتقادی در راستای سرنوشت کشور و تربیت فرزندان و نسل آینده در این مسیر تلاش می کنند.

دکتر واعظی تاکید کرد: اگر آینده ایران برای ما اهمیت دارد باید نسبت به معلمین به عنوان تربیت کنندگان آینده سازان این کشور دغدغه داشته باشیم.

رئیس دفتر رئیس جمهور خاطرنشان کرد: مردم آذربایجان افرادی زحمت کش و تلاشگر بوده و نسبت به آینده کشور، انقلاب و اسلام حساسیت داشته و در تمامی عرصه‌ها غیرتمندانه گام برمی‌دارند و تقدیم هزاران شهید والامقام در دوران دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم نشانه واضح و روشنی بر این مدعاست.

خانم حکیمه غفوری معلم نمونه و مدیر مدرسه شاهد و از پیشکسوتان عرصه آموزش و پرورش استان، همسر رضا عدالت اکبری فرمانده سابق سپاه استان آذربایجان شرقی و مادر شهید مدافع حرم صادق عدالت اکبری نیز در این دیدار با تقدیر از توجه مسوولان کشور به قشر فرهنگی و معلمان، گفت: آنچه در طول سالهای خدمت و پس از آن با نثار فرزند خود در راه دفاع از حرم اهل بیت(ع) انجام دادم در راستای ادای دین نسبت به اسلام و انقلاب بوده است و خدا را از این بابت شاکر هستم.

شناسه خبر: 104000

- دفتر رئیس‌جمهوری

- دیدارهای داخلی

اخبار مرتبط

گالری مرتبطفیلم مرتبطاخبار برگزیده