دکتر واعظی در دیدار با کارگر نمونه استان آذربایجان شرقی:

کارگران توانمند ایرانی سرمایه‌های اصلی کشور هستند/ دولت نسبت به حمایت از کارگران و بهبود معیشت و زندگی آنان اهتمام دارد

رئیس دفتر رئیس جمهور با اشاره به ضرورت حمایت از کارگر و کالای ایرانی، گفت: دولت نسبت به حمایت همه جانبه از کارگران و افزایش تولید داخلی مصمم است.

شناسه خبر: 103998 -

دوشنبه 3 ارديبهشت 1397 - 16:17

دکتر محمود واعظی روز دوشنبه در آستانه روز کارگر و به نمایندگی از رئیس جمهور با حضور در منزل «بابک موسی نژاد» کارگر نمونه تبریزی ضمن دیدار با وی، کارگران را سرمایه اصلی کشور دانست  و با اشاره به نامگذاری سال ۹۷ به عنوان «سال حمایت از کالای ایرانی» از سوی رهبر معظم انقلاب، گفت: مطمئنا کارگران در خط مقدم تولید ملی و صنعت کشور و تحقق شعار سال قرار دارند و باید از سوی دولت و‌مردم مورد حمایت بیشتری قرار بگیرند.

رئیس دفتر رئیس جمهور اظهار داشت: مردم ایران نسبت به کشور خود و کالای ایرانی متعصب هستند و می خواهند از کالای با کیفیت و خدمات کارگر ایرانی حمایت کنند که در این راستا باید برای تولید کالای با کیفیت تلاش کنیم.

دکتر واعظی کارگران ایرانی را افرادی متخصص و با توانمندی‌های فراوان دانست و با اشاره به اهتمام دولت تدبیر و امید در حمایت و کمک به رونق تولید داخلی، افزود: دولت همواره برای رفاه و آرامش کارگران و ایجاد شرایطی مناسب برای حمایت از تولید داخلی دغدغه دارد و در این راستا در سال جاری گام‌های خوبی در راستای افزایش حقوق و‌ دستمزد و ارتقا شرایط مناسب بیمه و سلامت کارگران برداشته شده و خواهد شد.

بابک موسی نژاد کارگر نمونه تبریزی که بواسطه تلاش در مسیر پژوهش و ارتقا کیفیت تولید که می تواند در عین صرفه جویی ارزی، موجب قوام کالای با کیفیت ایرانی شود، این عنوان را کسب کرده است نیز در این دیدار  از اهتمام دولت نسبت به حمایت از قشر کارگر تشکر کرد.

شناسه خبر: 103998

- دفتر رئیس‌جمهوری

- سفرهای داخلی

اخبار مرتبط

گالری مرتبطفیلم مرتبطاخبار برگزیده