دکتر واعظی در دیدار خانواده شهید مدافع حرم زوار حجتی:

شهدا مایه افتخار ملت ایران هستند/ امنیت ممتاز ایران در منطقه مرهون رشادت و ایثارگری شهدا و مدافعان حرم است

رئیس دفتر رئیس جمهور شهدا و ایثارگران را مایه افتخار ملت ایران دانست و بر تلاش همه مردم و مسوولان در راه تداوم و اعتلای راه، آرمان‌ها و اهداف شهیدان تاکید کرد.

شناسه خبر: 103996 -

دوشنبه 3 ارديبهشت 1397 - 14:46

دکتر محمود واعظی روز دوشنبه در حریان سفر به استان آذربایجان شرقی، به نمایندگی از رئیس جمهور با خانواده شهید مدافع حرم اکبر زوار حجتی دیدار کرد و گفت: امروز ایران در منطقه دارای امنیتی ممتاز است ‌و این امنیت مرهون رشادت ها و ایثار شهدای والامقام کشور و شهیدان مدافع حرم است.

رئیس دفتر رئیس جمهور، شهدا و ایثارگران را مایه افتخار ملت ایران دانست و خاطرنشان کرد: شهید زوار حجتی نه تنها مایه مباهات استان آذربایجان شرقی بلکه موجب افتخار و سرافرازی ملت ایران است.

دکتر واعظی با اشاره به اینکه شهدا و ایثارگران الگوی مردم هستند که با نثار جان خود برای کشور امنیت آفرینی کردند، گفت: وظیفه همگان حرکت در مسیر تداوم راه شهیدان است و باید همه تلاش خود را برای اعتلای آرمان‌ها و اهداف شهدا به کار بگیریم.

رئیس دفتر رئیس جمهور اظهار داشت: خانواده شهدا و ایثارگران جایگاه والا و ارزشمندی نزد خدای متعال و ملت ایران دارند و امیدواریم دعای خیرشان برای سربلندی کشور در راستای پیشبرد برنامه‌ها و آبادانی میهن شامل حال همه مسوولان و ملت بزرگ ایران شود.

در این دیدار پدر شهید مدافع حرم اکبر زوار حجتی که خود از پیشکسوتان میادین دفاع و جهاد بوده با تقدیر از توجه دولت و مسوولان به خانواده شهدا و ایثارگران گفت: افتخار میکنم که روزی خود برای دفاع از اسلام و آرمان های انقلاب در میدان های جهاد در داخل مرزهای کشور بودم و امروز فرزندم در راه اعتلای اسلام و ارزشهای آن فراتر از مرزهای کشور جهاد کرده و به شهادت رسیده است.

شناسه خبر: 103996

- دفتر رئیس‌جمهوری

- دیدارهای داخلی

اخبار مرتبط

گالری مرتبطفیلم مرتبطاخبار برگزیده