پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری اسلامی ایران
چهارشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۴:۵۵
فارسی | اردو | العربية | English | Français | Deutsch

در جلسه ای به ریاست دکتر روحانی؛

لایحه اصلاح قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز به تصویب هیات دولت رسید/ اعتبار بازسازی، ایمن سازی و مقاوم سازی برخی بیمارستان ها اختصاص یافت

هیأت دولت روز چهارشنبه در جلسه ای به ریاست حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهوری ، لایحه اصلاح قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز را تصویب کرد.

دکتر روحانی در اجلاس سالانه مدیران و روسای آموزش و پرورش سراسر کشور:

باید جهانی بیاندیشیم و بومی عمل کنیم/ پیوند نظام آموزش و پرورش کشور با بازار کار و تولید ضروری است/ضرورت تحول در آموزش و مدرن شدن آموزش و پرورش در کشور

رییس جمهوری تحول نظام آموزشی را با توجه به شرایط و تغییرات شگرف جهان امروز، ضروری دانست و تصریح کرد: یکی از ثمرات بزرگ انقلاب اسلامی این بود که به ما آموخت چگونه باید به نهاد علم و آموزش استقلال بخشیده،به آن حرمت بگذاریم ، آن را به روز کرده و با نیازهای جامعه متصل کنیم .

جلسه بحث و تبادل نظر درباره مهمترین موضوعات و مسایل مرتبط با مناطق غرب استان تهران، عصر سه شنبه با حضور حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهوری برگزار شد.

در آستانه سفر کاروان تدبیر و امید به اسلام شهر، بهارستان و رباط‌کریم؛

مهمترین موضوعات و مسایل مرتبط با مناطق غرب استان تهران با حضور رییس جمهوری بررسی شد

جلسه بحث و تبادل نظر درباره مهمترین موضوعات و مسایل مرتبط با مناطق غرب استان تهران، عصر سه شنبه با حضور حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهوری برگزار شد.

رییس جمهوری در دیدار معاون نخست وزیر و وزیر خارجه صربستان:

خاورمیانه و بالکان باید به مناطق صلح و آرامش تبدیل شوند/ با هر گونه افراط و خشونت مخالفیم/آمادگی تهران برای توسعه روابط اقتصادی با بلگراد

رییس جمهوری با تاکید بر اینکه همه کشورها باید برای تبدیل شدن دنیای امروز به جهان عاری از خشونت و افراطی گری تلاش کنند، گفت: مناطق مختلف جهان از جمله خاورمیانه و بالکان باید به مناطق صلح و آرامش تبدیل شوند.

دکتر روحانی در دیدار وزیر صنعت و اقتصاد جمهوری آذربایجان:

ایران از ارتقای سطح روابط تهران - باکو در همه زمینه‌ها استقبال می‌کند/ همسایگان برای سرمایه گذاری در ایران اولویت دارند

رییس جمهوری با اشاره به اشتراکات تاریخی، فرهنگی و دینی دو ملت ایران و جمهوری آذربایجان، تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران برای توسعه روزافزون روابط با کشورهای همسایه از جمله جمهوری آذربایجان اولویت قایل است و از ارتقای سطح روابط دو کشور در همه زمینه‌ها استقبال می‌کند.