پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری اسلامی ایران
چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۳ - ۲۱:۵۲
فارسی | اردو | العربية | English | Français | Deutsch

به منظور بررسی تبصره های بودجه سال ۱۳۹۴ کل کشور؛

دومین جلسه فوق العاده هیات دولت تشکیل شد/تشکر رییس جمهوری از خدمات دکتر نجفی در دوران سرپرستی وزارت علوم و خیرمقدم به دکتر فرهادی

دومین جلسه فوق العاده هیات دولت عصر چهارشنبه به منظور بررسی تبصره های بودجه سال ۱۳۹۴ کل کشور به ریاست دکتر حسن روحانی رییس جمهوری، برگزار شد.

متن سخنان رییس جمهوری در جلسه دفاع از وزیر پیشنهادی علوم در مجلس شورای اسلامی

رییس جمهوری روز چهارشنبه در دفاع از وزیر پیشنهادی علوم ، تحقیقات و فناوری در مجلس شورای اسلامی گفت: موضع دولت در برابر مجلس همواره اخلاق، ادب و قانون است و رأی مجلس به عنوان رأی مردم مورد احترام ما است.

دکتر روحانی در جلسه دفاع از وزیر پیشنهادی علوم در مجلس:

گفتمان اعتدال، گفتمان دین و انتخاب مردم است/ دکتر فرهادی شخصیتی مومن، معتدل و معتقد به تحول در دانشگاه ها است/ تبریک هفته بسیج و روز نیروی دریایی

رییس جمهوری در جلسه دفاع از وزیر پیشنهادی علوم ، تحقیقات و فناوری در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: موضع دولت در برابر مجلس شورای اسلامی همواره اخلاق، ادب و قانون است و ما به آراء مجلس در هر شرایطی احترام می‌گذاریم و رأی مجلس به عنوان رأی مردم مورد احترام ما است.

در جلسه شورای‌عالی انقلاب فرهنگی انجام شد

انتخاب روسای هفت دانشگاه و رییس پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی

در جلسه شورای‌عالی انقلاب فرهنگی که شامگاه سه‌شنبه به ریاست دکتر حسن روحانی و با حضور رییس مجلس شورای اسلامی و سایر اعضا برگزار شد، روسای هفت دانشگاه و رییس پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی انتخاب شدند.

به منظور بررسی تبصره های بودجه سال ۱۳۹۴ ؛

جلسه فوق العاده هیات دولت به ریاست دکتر روحانی تشکیل شد

جلسه فوق العاده هیات دولت عصر سه شنبه به منظور بررسی تبصره های بودجه سال ۱۳۹۴ كل كشور به ریاست دكتر حسن روحانی رییس جمهوری، برگزار شد.

رییس جمهوری در یک گفت وگوی تلویزیونی:

از حقوق هسته ای ایران کوتاه نیامده و نخواهیم آمد/ ملت ایران پیروز نهایی مذاکرات خواهد بود/ تردیدی در فعال ماندن فناوری و تاسیسات هسته ای ایران وجود ندارد/ طرف های مذاکره باور دارند فشار و تحریم ایران بی نتیجه است

رییس جمهوری با تاکید بر اینکه آینده روشن است و پیروزی نهایی در مذاکرات هسته ای با ملت ایران خواهد بود، اظهارداشت: منطق ایران، مذاکره و گفت و گو است و مذاکرات هسته ای با جدیت تا رسیدن به توافق نهایی ادامه می یابد.