پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری اسلامی ایران
شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۳ - ۱۲:۱۳
فارسی | اردو | العربية | English | Français | Deutsch

پیام تبریک دکتر روحانی به رییس جمهوری برزیل

رییس جمهوری در پیامی پیروزی مجدد خانم دیلما روسف در انتخابات ریاست جمهوری برزیل را تبریک گفت و ابراز امیدواری کرد مناسبات دو کشور در زمینه‌های مختلف دوجانبه و چندجانبه بیش از پیش گسترش یابد.

به ریاست دکتر روحانی؛

هیات وزیران تشکیل جلسه داد

هیأت وزیران روز چهارشنبه به ریاست حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهوری تشکیل جلسه داد و اعضای دولت در خصوص مهم‌ترین مسایل روز کشور به بحث و تبادل نظر پرداختند.

پیام تبریک دکتر روحانی به مناسبت روز ملی ترکیه

رییس‌ جمهوری در پیامی فرارسیدن روز ملی ترکیه را به «رجب طیب اردوغان» رییس‌ جمهوری، دولت و ملت آن کشور تبریک گفت و تأکید کرد: گسترش روابط حسنه میان دو کشور، صلح و امنیت پایدار در منطقه و جهان را به ارمغان خواهد آورد.

رییس جمهوری در دفاع از وزیر پیشنهادی علوم در مجلس:

دکتر نیلی فردی لایق، توانمند و پایبند به انقلاب و نظام است/ به وزیر پیشنهادی رای فراجناحی و ملی دهید

رییس جمهوری گفت: دكتر محمود نیلی احمدآبادی فردی لایق، با تجربه، شایسته از لحاظ علمی، توانمند از لحاظ مدیریتی، پایبند به نظام جمهوری اسلامی و فرامین مقام معظم رهبری، آماده برای تلاش و فداكاری و فردی معتدل و اخلاقی برای اداره وزارتخانه بزرگ علوم و تحقیقات و فنآوری است.

در جلسه ای به ریاست دکتر روحانی بررسی شد؛

راهکارهای عملیاتی نمودن رهنمودهای رهبر معظم انقلاب به شورای عالی انقلاب فرهنگی

اولین جلسه دوره جدید شورای‌عالی انقلاب فرهنگی عصر سه‌شنبه به ریاست دکتر حسن روحانی برگزار شد و اعضا به بحث و تبادل نظر درباره محورهای حکم مقام معظم رهبری برای دوره جدید فعالیت شورا و راهکارهای عملیاتی نمودن رهنمودها و مطالبات معظم‌له پرداختند.