پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری اسلامی ایران
پنج‌شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۳ - ۰۹:۵۶
فارسی | اردو | العربية | English | Français | Deutsch

کاشت نهال توسط رییس جمهوری در آستانه روز درختکاری

رییس جمهوری در آستانه گرامیداشت روز درختكاری و هفته منابع طبیعی و آبخیزداری یك اصله نهال غرس كرد.

دکتر روحانی روز ملی بلغارستان را تبریک گفت

رییس جمهوری در پیامی به « روسن پلونلیف» فرا رسیدن روز ملی بلغارستان را به وی، دولت و ملت این کشور تبریک گفت و ابراز امیدواری کرد که روابط دوجانبه تهران-صوفیه در همه عرصه ها گسترش و ارتقاء یابد.

با حضور رییس جمهوری؛

خودروی برقی ـ بنزینی در پایان جلسه هیات وزیران رونمایی شد

رییس جمهوری در پایان نشست روز چهارشنبه هیات دولت از دو دستگاه خودروی برقی ـ بنزینی (دو نیروی پایه برقی) رونمایی و در اقدامی نمادین در محوطه ساختمان مرکزی با این وسیله نقلیه رانندگی کرد.

رییس جمهوری در جلسه هیات دولت:

زیر بار توافقی که حق ملت ایران را مخدوش کند، نمی‌رویم / رویکرد منطقی ۱+۵ توافق را تسریع می کند/ امروز فقط یک رژیم متجاوز و تروریستی از مذاکرات ناراحت است/سیستان و بلوچستان در مسیر توسعه قرار دارد

رییس جمهوری با تاکید بر اینکه در مذاکرات به دنبال توافقی هستیم که به نفع ایران، منطقه و همه جهان باشد، تصریح کرد: امیدواریم که با آینده‌نگری و در نظرگرفتن منافع ملت‌ها و ثبات منطقه بسیار حساس خاورمیانه، شاهد رویکرد منطقی از طرف ۱+۵ در مذاکرات باشیم.

هیأت دولت به ریاست دکتر روحانی تشکیل جلسه داد/۵۰ میلیاردریال اعتبار برای ساماندهی رودخانه زاینده رود و ۵۲۰ میلیارد ریال برای مقابله با بحران کم آبی در استان کرمان اختصاص یافت

جلسه هیأت دولت روز چهارشنبه به ریاست حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهوری برگزار شد و مهم ترین مسایل جاری در کشور از سوی اعضای دولت مورد تبادل نظر قرار گرفت.

در جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی به ریاست دکتر روحانی؛

راهکارهای افزایش نرخ ازدواج جوانان و پیشگیری از طلاق بررسی شد

جلسه شورای‌عالی انقلاب فرهنگی به ریاست رییس جمهوری تشکیل شد و اعضا به بررسی ادامه دستور جلسه قبل درباره راهکارهای افزایش ازدواج جوانان و پیشگیری از رشد نرخ طلاق پرداختند.

رییس جمهوری در جلسه هیات دولت:

مناسب‌ترین راه برای توسعه، اشتغال و مبارزه با فقر، تلاش بیشتر در جهت افزایش رشد اقتصادی است/هیات دولت بهای فروش گاز طبیعی فشرده را کاهش داد/قدردانی از حمایت مراجع عالیقدر، فضلا و مردم قم

رییس جمهوری در جلسه هیات دولت ، مناسب‌ترین راه برای توسعه و اشتغال و مبارزه با فقر را تلاش هر چه بیشتر در جهت افزایش رشد اقتصادی در کشور دانست و وزرا را به پیگیری مجدانه سیاست‌ها تا تحقق رشد مطلوب توصیه کرد.