پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری اسلامی ایران
شنبه ۴ مرداد ۱۳۹۳ - ۰۷:۳۵
فارسی | اردو | العربية | English | Français | Deutsch

رییس جمهوری در دیدار جمعی از برگزیدگان عرصه فرهنگ و هنر:

صاحبان قدرت و فرهنگ و هنر ، خادمان ملت هستند

رییس جمهوری با تاکید بر اینکه همه جهان ، ملت را به عنوان ملت صاحب فرهنگ و تمدن می شناسند، از اصحاب فرهنگ و هنر کشور خواست در آثار فرهنگی و هنری خود بیش از پیش به دنیا نشان دهند که این ملت، ملت صلح دوست و ضد خشونت و افراط گری است.

رییس جمهوری در راهپیمایی روز قدس شرکت کرد

حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهوری، در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، در راهپیمایی بزرگ روز قدس شرکت کرد.

پیام تبریک دکتر روحانی به فواد معصوم رییس جمهور جدید عراق

حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی با تبریک انتخاب آقای فواد معصوم به عنوان رییس جمهوری عراق، توجه همزمان مردم و مسئولین عراقی به مبارزه با تروریسم و نیز ادامه روند توسعه سیاسی و تحکیم مردمسالاری را در موقعیت خطیر کنونی،رویکردی ارزشمند و قابل تقدیر دانست.

رییس جمهوری عصر پنجشنبه در جلسه ستاد هماهنگی امور اقتصادی، با تاکید مجدد بر ضرورت جهت گیری فعالیت های دولت برای ایجاد اشتغال مولد و فرصت های شغلی جدید ، پیگیری سیاست ها و برنامه ها در سطوح مختلف را ضروری دانست.

رییس جمهوری در جلسه ستاد هماهنگی امور اقتصادی مورد تاکید قرار داد؛

جهت گیری فعالیتهای دولت برای ایجاد فرصت های شغلی جدید/ پیگیری برنامه ها در همه سطوح ضروری است

رییس جمهوری عصر پنجشنبه در جلسه ستاد هماهنگی امور اقتصادی، با تاکید مجدد بر ضرورت جهت گیری فعالیت های دولت برای ایجاد اشتغال مولد و فرصت های شغلی جدید ، پیگیری سیاست ها و برنامه ها در سطوح مختلف را ضروری دانست.

پیام تسلیت دکتر روحانی به مناسبت سقوط هواپیمای مسافری الجزایر

حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی در پیامی، حادثه غم انگیز سقوط هواپیمای مسافری الجزایر را به عبدالعزیز بوتفلیقه رییس جمهور الجزایر تسلیت گفت.

همزمان با فراخوانی کشورهای اسلامی به وحدت و هماهنگی اعلام شد؛

دعوت رییس‌جمهوری از زنان و کودکان برای حضور فعالانه در راهپیمایی روز قدس / روز قدس باید به روز تنفر نسبت به جنایات صهیونیست‌ها تبدیل شود

رییس‌جمهوری با فراخوانی کشورهای اسلامی به وحدت و هماهنگی در برابر جنایت‌های صهیونیست‌ها، تداوم این جنایات را ناشی از ضعف وحدت در دنیای اسلام خواند و از مردم بویژه زنان و کودکان خواست در راهپیمایی روز قدس امسال، حضور و مشارکت فعالانه داشته باشند.