پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری اسلامی ایران
جمعه ۷ فروردین ۱۳۹۴ - ۰۲:۵۳
فارسی | اردو | العربية | English | Français | Deutsch

گفت و گوی تلفنی روسای جمهوری ایران و فرانسه/دکتر روحانی: فرانسه نقش فعالی در مذاکرات داشته باشد

روسای جمهوری اسلامی ایران و فرانسه عصر پنجشنبه در گفت وگویی تلفنی آخرین وضعیت مذاکرات هسته‌ای وتحولات منطقه‌ای را مورد بحث و تبادل نظر دادند.

در گفت و گوی تلفنی؛

تبادل نظر روسای جمهوری ایران و روسیه درباره مذاکرات هسته ای، منطقه و روابط دوجانبه

روسای جمهوری اسلامی ایران و روسیه عصر پنجشنبه در یک گفت و گوی تلفنی درباره مذاكرات هسته‌ای، مسائل حساس منطقه و روابط دوجانبه، بحث و تبادل نظر کردند.

با محوریت مذاکرات هسته ای و تحولات منطقه ای ؛

دکتر روحانی با روسای جمهوری روسیه و فرانسه گفت و گو کرد

حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهوری عصر پنجشنبه در گفت و گویی تلفنی با روسای جمهوری روسیه و فرانسه در خصوص مذاکرات هسته ای و تحولات منطقه ای تبادل نظر کرد.

مراسم ترحیم والده رییس جمهوری با حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی برگزار شد

مراسم ترحیم والده حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهوری با حضور حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی ، مقامهای ارشد کشوری و لشکری و مردم در مدرسه عالی شهید مطهری برگزار شد.

مراسم ترحیم والده دکتر روحانی در قم برگزار شد

مراسم ترحیم والده حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهوری شامگاه چهارشنبه با حضور مراجع معظم تقلید، علما ، فضلا ، طلاب و شمار زیادی از مردم قم در مسجد اعظم این شهر برگزار شد.

با حکم رییس جمهوری؛

دو عضو هیات امنای سازمان اسناد و کتابخانه ملی منصوب شدند

رییس جمهوری در احکام جداگانه ای، حجت الاسلام و المسلمین دکتر" مصطفی محقق داماد" و دکتر "نجفقلی حبیبی" را به عضویت هیات امنای سازمان اسناد و کتابخانه ملی جمهوری اسلامی، منصوب کرد.

رییس جمهوری در نخستین جلسه هیات دولت در سال ۹۴:

همه تلاش ها باید برای تحقق عینی شعار"دولت و ملت، هم‌دلی و هم‌زبانی"متمرکز شود/ آمارهای اقتصادی در کشور دلگرم کننده است/ رونق تولید، اشتغال و صادرات غیر نفتی سه محور اقتصاد در سال جاری/ انتخابات مجلس و خبرگان رهبری باید موجب مباهات و فخر ما در سراسر دنیا شود /همدلی و همزبانی باید بین اقوام و مخصوصا در استحکام بنیان خانواده ها دیده شود

رییس جمهوری روز چهارشنبه در نخستین جلسه هیات دولت در سال جدید، با اشاره به نامگذاری سال ۹۴ از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال "دولت و ملت، هم‌دلی و هم‌زبانی" ، همگان را به تلاش در مسیر تحقق عینی خواست رهبر معظم انقلاب فرا خواند و تصریح کرد: این شعار نباید تنها روی کاغذها و تابلوها بماند بلکه باید بر دل های ما حاکم شود و همه تلاش ها برای تحقق عینی آن متمرکز شود.