پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری اسلامی ایران
پنج‌شنبه ۱ آبان ۱۳۹۳ - ۰۶:۳۰
فارسی | اردو | العربية | English | Français | Deutsch

رییس جمهوری زنجان را به مقصد تهران ترک کرد

رییس جمهوری چهارشنبه شب استان زنجان را برای شرکت در مراسم تشییع پیکر آیت الله مهدوی کنی ترک کرد و راهی تهران شد.

رییس‌ جمهوری در کنفرانس خبری در استان زنجان:

برای توافق دائم قدم‌های خوبی برداشته شده، اما کمتر از انتظار ما است / شرایط منطقه و جهان به زیاده‌خواهان اجازه انتخاب مسیر دیگری را نمی‌دهد / استان زنجان شاهد تحول در پایان امسال و سال آینده خواهد بود

رییس جمهوری با تاکید بر اینکه در موضوع هسته‌ای هرگز به شرایط گذشته باز نخواهیم گشت، اظهار داشت: در موضوع هسته‌ای مسأله مهم این است که دولت و ملت منطقی را در پیش بگیرند تا عده‌ای که نمی‌خواهند این توافق و مذاکرات به نتیجه نهایی برسد، نتوانند به راحتی اهداف خود را پیش ببرند.

رییس‌ جمهوری در دیدار نخبگان و برگزیدگان استان زنجان:

حذف جناح، فکر و اندیشه امکان‌پذیر نیست / باید با تحمل یکدیگر، فاصله‌ها را کم کنیم / برنامه‌ریزی‌های آموزش عالی بر مبنای نیازهای جامعه باشد

رییس جمهوری با تأکید بر تقویت زمینه‌های وحدت در جامعه و پرهیز از تفرقه و دامن زدن به اختلافات، تصریح کرد: باید فاصله‌ها را کم کرده و همدیگر را تحمل کنیم و تا زمانی که این اتفاق نیفتد، حرکت کشور به سمت پیشرفت و توسعه بسیار کند خواهد بود.

رییس جمهوری در جلسه توسعه و سرمایه گذاری استان زنجان:

کشور در مسیر رونق حرکت می‌کند / ثبات اقتصادی حاکم است / آمارهای بسیار امیدوارکننده از کاهش تورم / برای ایرانی آبادتر دست به دست هم دهیم

رییس جمهوری روز چهارشنبه در جلسه توسعه و سرمایه گذاری در استان زنجان با تأکید بر اینکه کشور در مسیر رونق حرکت می‌کند، گفت: کارآفرینان بدانند که امروز ثبات اقتصادی در کشور حاکم است.

رییس جمهوری در جمع علما و ایثارگران استان زنجان:

ملت ایران با پیوندش با مكتب حسینی و عاشورا، در برابر همه قدرتها پیروز است/ فداکاری خانواده بزرگ ایثارگران، امنیت کشور را تضمین کرده است/ دولت خود را مدیون خانواده شهدا و ایثارگران می‌داند

رییس جمهوری عصر چهارشنبه در جمع علما و ایثارگران استان زنجان، عاشورا و كربلا را منبع عظمت ملت ایران دانست و اظهار داشت: تا زمانی كه پیوند مردم ایران با منبع حیات بخش اسلام و قرآن و مكتب حسینی و عاشورا برقرار است، این ملت در برابر همه قدرتها پیروز خواهد بود.

رییس‌ جمهوری در اجتماع بزرگ مردم زنجان:

منکری بالاتر از فقر، بیکاری و ایجاد تفرقه نیست/ توسعه کشور، بالاترین معروف است/ می‌خواهیم دیوار ظالمانه تحریم را برای همیشه برداریم/ اجرای ۷۱ پروژه با اعتبار ۳۸۷ میلیارد تومان در استان زنجان

رییس جمهوری با تأکید بر اینکه امر به معروف و نهی از منکر یک وظیفه همگانی و عمل متقابل است، اظهار داشت: بسیار علاقمند هستم که پایان کار مجلس شورای اسلامی در موضوع امر به معروف و نهی از منکر، موجب انسجام و وحدت بیشتر و هدایت کل جامعه به سمت نیکی باشد.

در نامه رییس جمهور به رییس مجلس شورای اسلامی؛

وزیر پیشنهادی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری معرفی شد

رییس جمهوری روز چهارشنبه در نامه ای به رییس مجلس شورای اسلامی، دکتر محمود نیلی احمدآبادی را برای اخذ رای اعتماد جهت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به مجلس شورای اسلامی معرفی کرد.

در مسیر فرودگاه تا ورزشگاه كارگران زنجان انجام شد؛

استقبال گسترده زنجانی ها از رییس جمهوری

اقشار مختلف مردم استان زنجان در آستانه ماه محرم با حضور گسترده در مسیر حرکت خودروی رییس‌ جمهور و هیات همراه، با شور و اشتیاق گسترده ای که ریشه در مکتب حسینی و شور و شعور حسینی مردم استان دارد از رییس‌ جمهوری محبوب خود به گرمی استقبال کردند.

رییس جمهوری در جمع خبرنگاران در فرودگاه زنجان:

طرح های دولت یازدهم در استان زنجان در این سفر بررسی می‌شود

رییس جمهوری روز چهارشنبه در فرودگاه زنجان و در گفت وگویی با خبرنگاران تصریح کرد که در این سفر طرح هایی را كه قرار است در مدت فعالیت این دولت در استان اجرایی شود، با مسئولان استانی در میان خواهد گذاشت.