پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری اسلامی ایران
سه‌شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۳ - ۰۳:۵۴
فارسی | اردو | العربية | English | Français | Deutsch

رییس جمهوری درگذشت آیت الله جباری را تسلیت گفت

رییس جمهوری روز دوشنبه در پیامی درگذشت آیت الله سید صابر جباری نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری را تسلیت گفت.

با حضور رییس جمهوری در اجلاس روز جهانی مسجد؛

بانک اینترنتی ایده‌های مسجدی رونمایی شد/ تقدیر از ائمه جماعات نمونه استان تهران

اجلاس روز جهانی مسجد، روز دوشنبه با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رییس‌جمهوری در مرکز همایش‌های برج میلاد برگزار و طی این مراسم از شماری از ائمه جماعات نمونه استان تهران تقدیر ‌شد.

جلسه هیات دولت عصر یكشنبه به ریاست حجت الاسلام و المسلمین دكتر حسن روحانی رییس جمهوری برگزار شد و اعضای دولت به بحث و تبادل نظر پیرامون مهم ترین مباحث و مسائل روز كشور پرداختند.

رییس جمهوری در جلسه هیات دولت اعلام کرد:

تقویت شركت های دانش بنیان از اولویت های دولت است

جلسه هیات دولت عصر یكشنبه به ریاست حجت الاسلام و المسلمین دكتر حسن روحانی رییس جمهوری برگزار شد و اعضای دولت به بحث و تبادل نظر پیرامون مهم ترین مباحث و مسائل روز كشور پرداختند.

رییس‌ جمهوری در دیدار وزیر امور خارجه فنلاند:

حقوق ملت و توسعه علم و فناوری خط قرمز ایران است / دوران فشار به کشورها از طریق تحریم، گذشته است

رییس جمهوری با اشاره به اینکه جمهوری اسلامی ایران در مذاکره به دنبال هدف برد – برد است، گفت: اگر کشورهای ۱+۵ در چارچوب مقررات بین‌المللی و به دنبال ایجاد اعتماد و شفافیت بیشتر بخواهند مذاکره را ادامه دهند، ما نیز با کمال حسن نیت این مذاکرات را که به نفع طرفین است، پیش خواهیم برد.

رییس جمهوری در کنفرانس خبری اعلام کرد؛

با عبور از رکود،بزودی وارد رونق می شویم/مذاکره با ۱+۵ ادامه می یابد/در برابر هرگونه تحریم ایستادگی می کنیم/کار آمریکایی ها با روح توافقات سازگار نیست/ تخریب، یعنی علیه ملت قدم برداشتن و این قابل قبول نیست

حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهوری روز شنبه در کنفرانس خبری، بااعلام دستاوردهای دولت در زمینه مهار تورم و تشریح برنامه های خروج از رکود اقتصادی ، درباره مسایل مختلف در حوزه سیاست داخلی و خارجی سخن گفت و تاکید کرد: تحریم غیرقانونی ، تجاوز به حقوق ملت بزرگ ایران است و ما باید با همه توان و قدرتی که در اختیار داریم در برابر این تجاوز ایستادگی کنیم.

در حکمی از سوی رییس‌ جمهوری صورت گرفت؛

انتصاب محمود گودرزی به سمت دبیر شورای عالی جوانان

رییس‌ جمهوری در حکمی دکتر محمود گودرزی را به سمت دبیر شورای عالی جوانان منصوب کرد.