پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری اسلامی ایران
دوشنبه ۳ آذر ۱۳۹۳ - ۲۱:۰۷
فارسی | اردو | العربية | English | Français | Deutsch

رییس جمهوری در یک گفت وگوی تلویزیونی:

از حقوق هسته ای ایران کوتاه نیامده و نخواهیم آمد/ ملت ایران پیروز نهایی مذاکرات خواهد بود/ تردیدی در فعال ماندن فناوری و تاسیسات هسته ای ایران وجود ندارد/ امروز طرفهای مذاکره باور دارند که فشار و تحریم در برابر ایران

رییس جمهوری با تاکید بر اینکه آینده روشن است و پیروزی نهایی در مذاکرات هسته ای با ملت ایران خواهد بود، اظهارداشت: منطق ایران، مذاکره و گفت و گو است و مذاکرات هسته ای با جدیت تا رسیدن به توافق نهایی ادامه می یابد.

کلیات لایحه بودجه سال ۹۴ در جلسه هیات دولت بررسی شد

جلسه هیأت دولت روز یکشنبه به ریاست دکتر روحانی برگزار گردید و اعضای دولت به بحث و تبادل نظر پیرامون مسایل و مباحث مهم کشور پرداختند.

پیام تسلیت رییس جمهوری به مناسبت درگذشت حجت‌الاسلام والمسلمین شجاعی کیاسری

رییس جمهوری در پیامی درگذشت حجت‌الاسلام والمسلمین سیدحسن شجاعی کیاسری را تسلیت گفت.

دکتر روحانی در پایان نشست سران سه‌قوه:

روابط سه‌قوه خوب و صمیمی است/ رونق اقتصادی با یکپارچگی قوا محقق می‌شود/ اگر طرف مذاکره اراده داشته و زیاده‌خواهی نکند، توافق در دسترس است

حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی شامگاه چهارشنبه در پایان نشست مشترک سران سه قوه به میزبانی رییس‌ جمهوری و در ارزیابی این نشست گفت: به طور منظم با روسای محترم قوای مقننه و قضائیه جلسات مشترکی داریم و مسایل مهم کشور را مورد بحث و گفتگو قرار می‌دهیم.

در جلسه امروز هیأت دولت انجام شد؛

تصویب اساسنامه صندوق اشتغال و کارآفرینی ایثارگران / اختصاص سه هزار و ۴۰۰ پست سازمانی به سازمان ثبت اسناد و املاک کشور

هیأت دولت روز چهارشنبه به ریاست دکتر روحانی تشکیل جلسه داد و مهم‌ترین مسایل کشور از سوی اعضای دولت مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

در نامه رییس جمهور به رییس مجلس شورای اسلامی؛

وزیر پیشنهادی علوم، تحقیقات و فناوری معرفی شد / سوابق دکتر محمد فرهادی

رییس جمهوری روز چهارشنبه در نامه‌ای به رییس مجلس شورای اسلامی، دکتر محمد فرهادی را برای اخذ رای اعتماد جهت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به مجلس شورای اسلامی معرفی کرد.