پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری اسلامی ایران
چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۳ - ۰۶:۱۶
فارسی | اردو | العربية | English | Français | Deutsch

رییس جمهوری در یک گفت وگوی تلویزیونی:

از حقوق هسته ای ایران کوتاه نیامده و نخواهیم آمد/ ملت ایران پیروز نهایی مذاکرات خواهد بود/ تردیدی در فعال ماندن فناوری و تاسیسات هسته ای ایران وجود ندارد/ طرف های مذاکره باور دارند فشار و تحریم ایران بی نتیجه است

رییس جمهوری با تاکید بر اینکه آینده روشن است و پیروزی نهایی در مذاکرات هسته ای با ملت ایران خواهد بود، اظهارداشت: منطق ایران، مذاکره و گفت و گو است و مذاکرات هسته ای با جدیت تا رسیدن به توافق نهایی ادامه می یابد.

به منظور بررسی تبصره های بودجه سال ۱۳۹۴ ؛

جلسه فوق العاده هیات دولت به ریاست دکتر روحانی تشکیل شد

جلسه فوق العاده هیات دولت عصر سه شنبه به منظور بررسی تبصره های بودجه سال ۱۳۹۴ كل كشور به ریاست دكتر حسن روحانی رییس جمهوری، برگزار شد.

پیام تبریک دکتر روحانی به رییس جمهوری سورینام

رییس جمهوری در پیامی فرا رسیدن سالگرد استقلال سورینام را به «دسیره دلانو بوترسه» رئیس جمهور این کشور تبریک گفت.

متن کامل گفت و گوی تلویزیونی دکتر روحانی در خصوص مذاکرات هسته ای

رییس‌ جمهوری در یک گفت‌وگوی تلویزیونی با بیان اینکه مذاکرات هسته‌ای با جدیت ادامه خواهد یافت و منطق ما مذاکره و تعامل با دنیا است، گفت: پیروزی نهایی با ملت ایران خواهد بود.

کلیات لایحه بودجه سال ۹۴ در جلسه هیات دولت بررسی شد

جلسه هیأت دولت روز یکشنبه به ریاست دکتر روحانی برگزار گردید و اعضای دولت به بحث و تبادل نظر پیرامون مسایل و مباحث مهم کشور پرداختند.

رییس جمهوری در همایش هم‌اندیشی مدیران ارشد دولت:

قوا باید در کنار هم باشند/ خطری که ما را از پا در می‌آورد اختلاف است/ باید رقابت‌ سالم را بپذیریم/ قضاوت‌کننده درباره موفقیت برنامه‌های دولت، افکار عمومی است

رییس جمهوری با بیان اینکه دولت برای پیشبرد امور کشور تمام تلاش خود را به کار گرفته و خواهد گرفت، گفت: این دولت شهامت لازم برای تصمیم‌گیری، پذیرش مسئولیت و انتخاب مسیرهای مختلف برای رسیدن به اهدافش را دارد.

دکتر روحانی در پایان نشست سران سه‌قوه:

روابط سه‌قوه خوب و صمیمی است/ رونق اقتصادی با یکپارچگی قوا محقق می‌شود/ اگر طرف مذاکره اراده داشته و زیاده‌خواهی نکند، توافق در دسترس است

حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی شامگاه چهارشنبه در پایان نشست مشترک سران سه قوه به میزبانی رییس‌ جمهوری و در ارزیابی این نشست گفت: به طور منظم با روسای محترم قوای مقننه و قضائیه جلسات مشترکی داریم و مسایل مهم کشور را مورد بحث و گفتگو قرار می‌دهیم.