پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری اسلامی ایران
یکشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۴ - ۲۱:۳۸
فارسی | اردو | العربية | English | Français | Deutsch

هیأت دولت به ریاست رییس‌ جمهوری تشکیل جلسه داد

هیات دولت بعدازظهر روز یکشنبه به ریاست حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رییس‌ جمهوری تشکیل جلسه داد.

متن سخنان رییس جمهوری در کنگره ملی تجلیل از ایثارگران

رییس جمهوری در کنگره ملی تجلیل از ایثارگران با بیان اینکه "سوم خرداد برای همیشه تاریخ جاودانه می ماند"، تصریح کرد:سرزمین اقتصادی ما توسط شورای امنیت و ۱+۵ اشغال شده و ما آن را به عنوان خرمشهر جدید آزاد خواهیم کرد.

در هشتمین کنگره تجلیل از ایثارگران انجام شد؛

تقدیر رییس جمهوری از هشت خانواده شهدای دوران دفاع مقدس

رییس جمهوری در هشتمین کنگره تجلیل از ایثارگران که به مناسبت سوم خرداد؛روز ملی مقاومت، ایثار و پیروزی برگزار شد، از هشت خانواده شهدای دوران دفاع مقدس تقدیر و تجلیل کرد.

دکتر روحانی سالروز استقلال اریتره را تبریک گفت

رییس جمهوری در پیامی سالروز استقلال اریتره را به «اسیاس آفورقی»، رییس جمهوری، دولت و ملت این کشور تبریک گفت و ابراز امیدواری کرد در پرتو تلاش های مجدانه مسئولین دو کشور، همکاری های تهران-اسمره در عرصه های مختلف و در راستای منافع و مصالح عالیه دو ملت توسعه یابد.

رییس جمهوری درگذشت حاج عبدالحسین واضحی فرد، پدر سه شهید دوران دفاع مقدس را تسلیت گفت

رییس جمهوری در پیامی درگذشت مرحوم حاج عبدالحسین واضحی فرد، اسوه ایثار و استقامت و پدر سه شهید سرافراز دوران دفاع مقدس را تسلیت گفت.

رییس جمهوری در پایان سفر به استان آذربایجان شرقی و در جمع خبرنگاران:

۳۲طرح با ۹۶۵ میلیارد تومان در استان آذربایجان شرقی اجرا می شود/ دولت همه توان خود را برای احیای دریاچه ارومیه بکار گرفته است/ قدردانی از میهمان‌نوازی و استقبال گرم مردم آذربایجان شرقی و تبریز

رییس جمهوری اعلام کرد که دولت در جریان سفر کاروان تدبیر و امید به استان آذربایجان شرقی، برای اجرای ۳۲ طرح و پروژه در این استان، ۹۶۵ میلیارد تومان اعتبار اختصاص داد.