مولاوردی بزرگترین مجتمع صنعتی نان جنوب کشور را افتتاح کرد

معاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده روز دوشنبه همزمان با ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی با حضور در مجتمع کوبودنا، بزرگترین مجتمع نان جنوب کشور را افتتاح کرد و مورد بهره برداری قرار داد.

شناسه خبر: 91859 -

دوشنبه 19 بهمن 1394 - 15:39

شهیندخت مولاوردی ضمن بازدید از مجتمع کوبودنا با توضیحات دست اندرکاران و متخصصان در جریان چگونگی فرآیند تولید، نگهداری و بسته بندی نان این فرآورده مهم غذایی قرار گرفت.

معاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده در این بازدید ایجاد فرصت های شغلی، کمک برای رونق اقتصادی و افزایش صادرات را از برنامه های دولت تدبیر و امید دانست و گفت: استفاده از نیروی کار بانوان در بخش های خصوصی موجب توانمندی زنان در عرصه های مختلف بوده و در نهایت شاهد ارتقای جایگاه سطح زندگی زنان خواهیم بود.

این مجتمع صنعتی با تولید سالانه چهار هزار و 500 تن و 150 نوع نانِ سلامت، رژیمی و دیابتی سهم بسزایی در فرآیند تولید نان و تغذیه مناسب ایفا می کنند و همین امر باعث اشتغال 150 نفر نیروی کار به طور مستقیم شده و استعداد صادرات نان به کشورهای همجوار را در سطح وسیع نیز دارد.

مجتمع کوبودنا با همکاری بخش خصوصی و بانک صنعت و معدن استان کهگیلویه و بویر احمد و با سرمایه گذاری 51 میلیون و 744 هزار ریال به بهره برداری رسید.

مولاوردی را در این افتتاح استاندار و جمعی دیگر از مقامات ارشد محلی همراهی می کردند.

شناسه خبر: 91859

- نهاد ریاست‌جمهوری

- سفرهای داخلی