برای شرکت در نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد؛

رییس جمهوری وارد نیویورک شد

رییس جمهوری برای شرکت در هفتادمین نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد و تشریح دیدگاه ها و مواضع جمهوری اسلامی ایران درباره مهمترین موضوعات منطقه ای و بین المللی، عصر پنجشنبه به وقت محلی وارد نیویورک شد.

شناسه خبر: 89522 -

جمعه 3 مهر 1394 - 01:41

سخنرانی در مجمع عمومی سازمان ملل متحد و نشست سران توسعه پایدار 2015 ، دیدار و گفت و گو با دبیر کل سازمان ملل و شماری از مقامهای ارشد کشورهای جهان  و دیدار با گروههای مرجع و برگزیدگان در آمریکا، بخشی از برنامه کاری فشرده حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی در این سفر است.

در مراسم استقبال از دکتر روحانی در فرودگاه بین المللی جان اف.کندی نیویورک، دکتر محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه، حسین فریدون دستیار ویژه رییس جمهوری و اعضای نمایندگی جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل متحد حضور داشتند.

دکتر محمد نهاوندیان رییس دفتر رییس جمهوری، دکتر محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ، دکتر سورنا ستاری معاون علمی و فنآوری و دکتر حسام الدین آشنا مشاور فرهنگی رییس جمهوری، دکتر روحانی را در این سفر همراهی می‌کنند.

رییس جمهوری در بدو ورود به فرودگاه جان اف کندی نیویورک در گفت وگویی با خبرنگاران، جزییاتی از برنامه ها و دیدارهای خود با مقامهای ارشد کشورها را تشریح کرد.

خبر تکمیل می شود.

شناسه خبر: 89522

- رئیس‌جمهوری

- سفرهای خارجی

فیلم مرتبطاخبار برگزیده