دکتر نهاوندیان در مراسم افطار با استانداران و معاونین وزرا:

امید مردم را باید زنده نگه داشته و تدبیر را در امور گسترش دهیم/ باید در اطلاع‌رسانی درست پیشگام باشیم

رییس دفتر رییس جمهوری با اشاره به فرازی از وصیت‌نامه امام علی(ع) در خصوص رعایت بیت‌المال، تقوا و وفای به عهد و توجه به آن در منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید اظهار داشت: امروز در آستانه دوساله شدن شروع به کار دولت وظیفه داریم کارنامه خودمان را با ملاک‌های علوی مورد ارزیابی قرار دهیم.

شناسه خبر: 87879 -

پنحشنبه 11 تير 1394 - 22:25

دکتر محمد نهاوندیان در مراسم افطار با استانداران و معاونین وزرا با اشاره به اینکه ما خادمان مردم هستیم و باید امید مردم را زنده نگه داشته و تدبیر را در امور گسترش دهیم، گفت: یکی از شاخص‌هایی که در پایان این دو سال باید خود را مورد ارزیابی قرار دهیم این است که در اصلاح نظام اداری و بالا بردن بهره‌وری سیستم اداری تحت مدیریت خود چقدر موفق بودند.
دکتر نهاوندیان گفت: در محاسبه کارنامه گذشته همچنین باید اصلاح مجموعه تحت مدیریتی خویش و توجه به شایسته‌سالاری و استفاده بهینه از فرصت‌های مدیریتی و نیز مقدم داشتن مصالح عمومی بر مصالح فردی مورد ارزیابی قرار گیرد و این همه مسایلی است که در منشور اخلاقی دولت بر آن تأکید شده است.
رییس دفتر رییس جمهوری همچنین وفای به عهد را مورد تأکید قرار داد و گفت: تعهداتی که این دولت در آغاز بکار خود به مردم داده است، تعهد تک تک مسئولین دستگاه‌های اجرایی است و همگی باید در حوزه مدیریتی خود نسبت به آن پاسخگو باشند و مدیران میانی مسئول اصلی پیگیری لحظه به لحظه تحقق مصوبات و تصمیمات رییس جمهور و دولت هستند.
دکتر نهاوندیان ضرورت اطلاع‌رسانی درست و به موقع را به عنوان یکی از وظایف خدمتی مسئولین مورد تأکید قرار داد و گفت: باید در اطلاع‌رسانی درست پیشگام باشیم و اگر اطلاع‌رسانی نادرستی هم صورت گرفت، سریع و به موقع نسبت به آن واکنش نشان داد لذا ضرورت دارد دستگاه‌ها روابط عمومی فعال داشته باشند.
رییس دفتر رییس جمهوری گفت: دولت پاسخگو باید در ارتباطات و رسانه با مردم بهترین نمره را داشته باشد و به فن روابط عمومی باید به عنوان علم و تخصص نگاه شود.

شناسه خبر: 87879

- دیدارهای داخلی

- سخنراني ها

- دفتر رئیس‌جمهوری

اخبار مرتبط

گالری مرتبطفیلم مرتبطاخبار برگزیده