دکتر جهانگیری در جلسه بررسی مسائل استان ایلام:

توسعه صادرات غیرنفتی از مهمترین اولویت های دولت است

معاون اول رییس جمهور توسعه صادرات غیرنفتی کشور را از مهمترین اولویت های دولت برشمرد و گفت: از هیچ دستگاه اجرایی پذیرفته نیست در کاری که می تواند برای توسعه صادرات انجام دهد، تعلل و کوتاهی کند.

شناسه خبر: 86366 -

دوشنبه 31 فروردين 1394 - 17:00

دکتر اسحاق جهانگیری عصر امروز (دوشنبه) در جلسه بررسی مسائل استان ایلام که در مرکز این استان برگزار شد ،بر لزوم توسعه فعالیت های پایانه مرزی مهران تاکید کرد و افزود: اگر این پایانه مرزی فعال شود می تواند فرصت های شغلی متعددی برای جوانان استان فراهم سازد.
معاون اول رییس جمهور ادامه داد: حل مشکلات و مسائل گمرک و پایانه مرزی مهران از مسائل اصلی این استان است و لازم است مسئولین استان هر چه در توان دارند برای حل مشکلات این پایانه مرزی بکار گیرند.
دکتر جهانگیری همچنین با اشاره به بازدید امروز خود از گمرک پایانه مرزی مهران، بر لزوم حل مسائل و مشکلات کارگران و ترخیص کاران این پایانه تاکید کرد و خواستار ایجاد تسهیلات رفاهی و بهبود شرایط برای فعالیت آنها شد.
در این جلسه که وزرای جهادکشاورزی، نیرو، استاندار ایلام و شماری از مدیران و مسئولین استانی و نمایندگان مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی نیز حضور داشتند گزارشی از وضعیت استان در بخش های مختلف از جمله صنعت،‌اشتغال، آموزش عالی و آب و فاضلاب ارائه شد و پیشنهاداتی برای حل مسائل و مشکلات مطرح شده مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

شناسه خبر: 86366

- سفرهای داخلی

- معاون اول

اخبار مرتبط

فیلم مرتبطاخبار برگزیده