بازدید معاون اول رییس جمهور از پایانه مرزی مهران

معاون اول رییس جمهور از بخش های مختلف پایانه مرزی مهران در استان ایلام بازدید کرد.

شناسه خبر: 86304 -

دوشنبه 31 فروردين 1394 - 10:36

دکتر اسحاق جهانگیری صبح امروز (دوشنبه )در نخستین مرحله از سفر یکروزه خود به استان ایلام، با حضور در پایانه مرزی مهران، از نزدیک در جریان وضعیت و امکانات این پایانه برای خدمات رسانی به مسافران و زائران قرار گرفت.
معاون اول رییس جمهور همچنین با گزارش استاندار ایلام، امام جمعه مهران و مسئولین پایانه مرزی مهران، از تمهیدات اندیشیده شده برای تسهیل در امر سفر زوار به عتبات عالیات و برنامه ریزی های صورت گرفته برای افزایش تعداد گیت‌های ورود و خروج آگاهی پیدا کرد.
معاون اول رییس جمهور همچنین در ادامه این بازدید، از بخش گمرک، سالن غرفه‌های تجاری و نیز محوطه بارگیری و تخلیه بار در پایانه مرزی مهران بازدید کرد واز امکانات و ظرفیت های ترخیص کالا و صادرات در این پایانه مطلع شد.
دکتر جهانگیری همچنین دقایقی را پای درد و دل کارگران، ترخیص کاران و ارباب رجوعان گمرک پایانه مرزی مهران نشست و در سخنانی از زحمات و تلاش آنها قدردانی کرد.
معاون اول رییس جمهور در جمع این کارگران از تبدیل منطقه مهران به منطقه آزاد در آینده‌ای نزدیک خبر داد و افزود: به مسئولین گمرک استان توصیه خواهم داد تا امکانات رفاهی بیشتری برای انجام کارهای شما فراهم شود و امیدوارم به زودی مشکلات پیش روی شما از جمله تامین آب شیرین کن فراهم شود تا زمینه آسایش شما بیشتر مهیا گردد.

شناسه خبر: 86304

- سفرهای داخلی

- معاون اول

فیلم مرتبطاخبار برگزیده