رییس جمهوری در مراسم رژه نیروهای مسلح:

دشمنان از تجربه شکست‌های خود در دفاع مقدس درس عبرت بگیرند

رییس جمهوری روز دوشنبه در مراسم رژه نیروهای مسلح ایران اسلامی از دشمنان خواست از شکست های گذشته درس عبرت بگیرند و در مقابل ملت ایران نایستند و تصریح کرد: این ملت هرگز در برابر فشار قدرتها سر تعظیم فرود نیاورده و نخواهد آورد.

شناسه خبر: 81053 -

دوشنبه 31 شهريور 1393 - 08:43

حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی اظهارداشت: ما از فشار دشمن هراسی نداریم، ما ملت صلح هستیم و قصد تحمیل جنگ را به هیچ کشوری نداشته و نداریم و نمی خواهیم با ایجاد جنگ و فروش سلاح سفره خود را رنگین کنیم آنچنان که برخی از کشورهای غربی سفره خود را با خون ملت های دیگر رنگین می کنند.
رییس شورای عالی امنیت ملی گفت: ما قصد تجاوز نداریم اما در برابر تجاوز و هر گونه تحمیل ایستادگی کرده ایم و ایستادگی خواهیم کرد.
دکتر روحانی افزود: امروز وحدت، انسجام، قدرت، مقاومت و ایستادگی جامعه بزرگ اسلامی ما در سایه رهنمودهای آن عزیزی است که دیدیم در هفته های گذشته چگونه دلهای همه به این قلب بزرگ تپنده کشور متصل بود و مردم یکبار دیگر به مناسبتی که پیش آمد ارادت و دلدادگی خود را به خوبی در برابر حضرت آیت الله خامنه ای؛ این بزرگمرد نشان دادند.
رییس جمهوری به دوران دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: دنیا فکر کرد که اگر روزی شرق و غرب در مساله ای در کنار هم متحد شوند و اگر پول مرتجعین در کنار غرب قرار گیرد، می توانند انقلابی را به شکست بکشانند. این اشتباه بزرگ قدرتهای بزرگ و مرتجعین در دیروز قبل از انقلاب، و دفاع مقدس و در امروز ایستادگی مردم در برابر توطئه ها است.
دکتر روحانی افزود: چرا غرب و دیگران اشتباهاتشان را تکرار می کنند.

شناسه خبر: 81053

- سخنراني ها

- سخنراني ها

- رئیس‌جمهوری

اخبار مرتبط

فیلم مرتبطاخبار برگزیده