به ریاست معاون اول رییس جمهور؛

جلسه بررسی راهکارهای اجرای سیاست های کلی جمعیت برگزار می شود

معاون اول رییس جمهور جلسه ای در خصوص سیاست‌های کلی جمعیت (ابلاغی مقام معظم رهبری) تشکیل خواهد داد تا برنامه‌ریزی و هماهنگی‌های لازم برای تعیین راهکارهای اجرای این سیاست انجام شود.

شناسه خبر: 79206 -

شنبه 21 تير 1393 - 13:13

جلسه شورای اقتصاد که مدتی است هر دوشنبه به ریاست دکتر جهانگیری، بررسی و تصویب برنامه‌های دستگاه‌های اجرایی برای تحقق سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی و سایر درخواست ها را در دستور کار خود قرار داده، صبح دوشنبه این هفته نیز برگزار خواهد شد تا در خواست ها، سیاست‌ها و برنامه‌های چند دستگاه‌ اجرایی دیگر را مورد بررسی قرار دهد.
جلسه کنترل و مهار تصادفات و کاهش کشته‌ها و مجروحین حوادث رانندگی از دیگر برنامه‌های معاون اول رییس جمهور در هفته جاری است که عصر دوشنبه برگزار خواهد شد.
معاون اول رییس جمهور همچنین پیش از ظهر سه شنبه نشستی در خصوص سیاست‌های کلی جمعیت (ابلاغی مقام معظم رهبری) تشکیل خواهد داد تا برنامه‌ریزی و هماهنگی‌های لازم برای تعیین راهکارهای اجرای این سیاست انجام شود.
علاوه بر ملاقات جمعی و افطار، شرکت در جلسات هیات وزیران ، جلسات هماهنگی امور اقتصادی و ملاقات‌های کاری روزانه با وزرا، نمایندگان مجلس و ... نیز از جمله برنامه های معمول هر هفته معاون اول رییس جمهور است که در هفته جاری نیز برگزار خواهد شد.

شناسه خبر: 79206

- جلسات

- معاون اول

اخبار مرتبط

گالری مرتبطفیلم مرتبطاخبار برگزیده