تاکید دکتر ابتکار بر پیگیری‌های جدی برای تسریع در روند درمانی دختران شین‌آبادی

معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده در دیدار دختران شین‌آبادی تلاش و پیگیری‌های جدی برای تسریع در روند درمانی آنان را مورد تأکید قرار داد.

شناسه خبر: 105349 -

شنبه 30 تير 1397 - 15:03

دکتر معصومه ابتکار روز شنبه در دیدار و گفتگو با دختران دانش‌آموز شین‌آبادی و والدین و وکیل‌شان ضمن ابراز همدردی، اظهار داشت: شما و خانواده محترم‌تان سختی و درد بسیار بزرگی را تحمل می‌کنید و ما خود را در غم شما شریک می‌دانیم و رسیدگی و تکمیل روند درمان شما را وظیفه و تکلیف خود می‌دانیم.

معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده خاطر نشان کرد: موضوع درمان شما از ابتدا در دولت با جدیت در دستور کار قرار گرفته و تمام تلاش خود را بکار خواهیم گرفت تا شرایط زندگی قابل قبولی برایتان فراهم شود.

دکتر ابتکار با اشاره به درخواست‌ها و نکاتی که دختران شین‌آبادی بیان کردند، گفت: تمامی نکاتی را که در این جلسه مطرح گردید با جدیت و از طریق دستگاه‌های مربوطه پیگیری خواهیم کرد تا ضمن برطرف کردن عقب‌ماندگی‌ها، در روند درمان و رسیدگی به مشکلات شما شتاب ایجاد شود.

در این دیدار دختران شین‌آبادی و وکیل آنان هر کدام در سخنان جداگانه‌ای خواستار تسریع در روند درمانی خود و توجه بیشتر مسئولین نسبت به مشکلاتشان شدند

شناسه خبر: 105349

- نهاد ریاست‌جمهوری

- دیدارهای داخلی