مرکز امور حقوقی بین المللی سرقت اسناد و مدارک شعبه لاهه را تکذیب کرد

مرکز امور حقوقی بین المللی نهاد ریاست جمهوری در اطلاعیه ای با تکذیب سرقت اسناد و مدارک شعبه لاهه اعلام کرد: در بامداد چهارشنبه بیست و ششم اردیبهشت 97 بخشی از ساختمان اجاری محل استقرار شعبه لاهه، مورد سرقت قرار گرفته و کمی بیش از یکصدهزار یورو که برای امور جاری شعبه مورد استفاده بوده، به سرقت رفته است.

شناسه خبر: 104487 -

شنبه 29 ارديبهشت 1397 - 13:02

این مرکز افزوده است : اما سارق یا سارقین کار را ناتمام رها کرده و با بجاگذاشتن مقداری از وسایل خود و مقداری از وجوه سرقتی ، محل را ترک کرده اند.

مسوولان شعبه بلافاصله پس از اطلاع مراتب را به پلیس گزارش کردند و ماموران پلیس هم در محل حضور یافتند و با بررسی تخصصی و فنی محل و آثار به جا مانده از سارقین، گزارش های لازم را تهیه نمودند و نتیجه را اعلام خواهند کرد.

ضمنا همزمان سفارت جمهوری اسلامی ایران در لاهه نیز در جریان قرار گرفته و اقدامات لازم را انجام دادند و اوضاع تحت کنترل می باشد.

این گزارش می افزاید به موجب بررسی هایی که تاکنون انجام شده بخش بایگانی و اسناد و مدارک شعبه و نیز رایانه های آن مورد سرقت و دستبرد قرار نگرفته است و اخباری که در بعضی سایت ها در این زمینه منتشر شده مطابق با واقع نیست.

شناسه خبر: 104487

- نهاد ریاست‌جمهوری

- پيامها و نامه ها

اخبار مرتبط

گالری مرتبطفیلم مرتبط