حضور دکتر نهاوندیان همراه امام جمعه یزد در راهپیمایی باشکوه 22 بهمن اهالی دارالعباده/ مردم ایران متحدتر، منسجم تر و سرزنده تر از همیشه پای آرمانهای 22 بهمن 57 ایستاده اند

معاون اقتصادی رییس جمهور که به یزد سفر کرده است، همراه آیت الله ناصری یزدی امام جمعه یزد در راهپیمایی باشکوه مردم یزد به مناسبت سی و نهمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی حضور یافت.

شناسه خبر: 102874 -

يکشنبه 22 بهمن 1396 - 13:03

دکتر محمد نهاوندیان در جریان این راهپیمایی و در گفتگو با خبرنگاران گفت: 22 بهمن جشن پیروزی، وحدت و انسجام ملی و روزی است که مردم ایران با حضور خود با مردم جهان حرف می زنند.

وی افزود: پیام 22 بهمن امسال، بخصوص در وضعیت امروز منطقه و جهان از ویژگی خاصی برخوردار است. پیام 22 بهمن امسال این است که مردم ما متحدتر، منسجم تر و سرزنده تر از همیشه پای همان آرمانهای 22 بهمن 57 ایستاده اند. خوشبختانه آنچه در سال گذشته در منطقه پیش آمد، توفیق ایران اسلامی در مقابله جدی با تروریسم تکفیری در منطقه بود که عزت ایران و انقلاب اسلامی را بیشتر کرده است.

معاون اقتصادی رییس جمهور اظهار داشت: وقتی پیام عزت ایران به جهان صادر می شود، بعضی توطئه گرها هم می خواهند کارهایی کنند، ولی مردم با حضورشان نشان می دهند که این توطئه گری ها اثری ندارد و ملت مسیر پیشرفت با عزت خودش را منسجم به پیش می برد و ان شاالله در سال پیش رو که چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی است باید همت مضاعف داشته باشیم تا کارنامه انقلاب کارنامه درخشان تری داشته باشد.

شناسه خبر: 102874

- نهاد ریاست‌جمهوری

- سفرهای داخلی

اخبار مرتبط

فیلم مرتبطاخبار برگزیده