دیدار دکتر نهاوندیان با خانواده معظم شهیدان ذاکری نژاد

معاون اقتصادی رییس جمهور شنبه شب همزمان با شب سی و نهمین سالروز پیروز انقلاب اسلامی با حضور در منزل شهیدان محمد حسین و محمد حسن ذاکری نژاد در یزد ، با پدر و مادر این شهیدان گرانقدر دیدار و گفتگو کرد.

شناسه خبر: 102853 -

شنبه 21 بهمن 1396 - 22:15

دکتر محمد نهاوندیان در این دیدار با تبریک سالروز پیروزی انقلاب اسلامی گفت: صاحبان اصلی این انقلاب و عامل پیروزی و تداوم حیات پرافتخار آن،  شهدا و شما پدران و مادران و خانواده  معظم شهدا هستید.

وی پس از توضیحات رییس بنیاد شهید انقلاب اسلامی یزد مبنی بر اینکه خانواده ذاکری نژاد دو فرزند پسر داشته‌اند که هر دو را در سنین ۱۶ و ۱۷ سالگی تقدیم راه دفاع از انقلاب کرده‌اند، اظهار داشت: کمال بخشش در آن است که هر آنچه داری در راه خدا ببخشی و شما بهترین مصداق در این مورد هستید.

معاون اقتصادی رییس جمهور تصریح کرد: سرمایه‌گذاری‌های گرانقدر شما خانواده‌های شهید است که این انقلاب و نظام را حفظ کرده است. دعا کنید بتوانیم در مسیر شهدا انقلاب را به پیش ببریم و از خط و مسیر منحرف نشویم.

در این دیدار پدر و مادر شهیدان ذاکری نژاد به ذکر خاطراتی از دو فرزند شهید خود پرداختند.

شهید محمد حسین ذاکری نژاد آبان ماه 61  و در 16 سالگی در منطقه موسیان و شهید محمد حسن ذاکری نژاد در 17 سالگی و در بهمن 64 در منطقه اروند رود به فیض شهادت نائل آمدند.

شناسه خبر: 102853

- نهاد ریاست‌جمهوری

- سفرهای داخلی

اخبار مرتبط

فیلم مرتبطاخبار برگزیده