دکتر واعظی در حاشیه جلسه هیات دولت و در جمع خبرنگاران:

حضور با شکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن بسیار تعیین کننده و خنثی کننده توطئه دشمنان است

رییس دفتر رییس جمهور با اشاره به شرایط حساس منطقه و توطئه های دولت آمریکا علیه ملت ایران و مسلمانان منطقه گفت: در چنین شرایط حساسی حضور با شکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن در سراسر کشور بسیار تعیین کننده است و باعث خواهد شد که توطئه‌ای که همواره دشمنان برای ایران و اسلام دارند، خنثی شود.

شناسه خبر: 102796 -

چهارشنبه 18 بهمن 1396 - 15:23

دکتر محمود واعظی روز چهارشنبه در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران  با تبریک دهه فجر به ملت ایران اظهارداشت: دهه فجر همواره برای مردم ایران  پرافتخار بوده و مردم خاطرات بسیار خوبی از این دهه دارند، در این ایام مبارک، اعضای کابینه و وزرا وظیفه خود می‌دانسته که به استان‌ها و شهرستان‌های مختلف سفر  و گزارش عملکرد خود را به مردم ارائه دهند و پروژه‌های مختلفی را افتتاح کنند.

دکتر واعظی خاطرنشان کرد: خوشبختانه شروع این دهه با سفر  دکتر روحانی به استان کرمان بود که همه وزرا و همه معاونین رئیس جمهور به شهرستان‌های مختلف آن سفر کردند و در مجموع بیش از 10 هزار میلیارد تومان، پروژه به بهره‌برداری رسید و دو روز بعد هم دکتر جهانگیری سفر بسیار خوبی به استان یزد داشت و پروژه‌های خوبی در آنجا به بهره‌برداری رسید.

رییس دفتر رییس جمهور خاطرنشان کرد: در آستانه چهلمین سالگرد انقلاب هم دولت، هم قوای سه‌گانه و همه نظام و مردم عزیزمان باید خودمان را آماده کنیم که برنامه‌های ویژه‌ای را برای چهلمین سال انقلاب داشته باشیم که این برنامه‌ها می‌تواند برنامه‌های فرهنگی و اقتصادی باشد و برنامه‌هایی باشد که جوان‌ها و زنان کشورمان از آنچه که در چهل سال گذشته اتفاق افتاده و آرمان‌هایی که حضرت امام راحل داشتند و منویاتی که همواره مقام معظم رهبری برای پیشبرد این نظام داشتند ، بیشتر آگاه شوند و با  برنامه‌های مختلف هنری و غیرهنری نسل جدید با انقلاب و عملکرد چهل ساله بیشتر آگاه شوند.

دکتر واعظی در ادامه با اشاره به شرایط حساس منطقه گفت: در منطقه‌ای زندگی می‌کنیم که بحران‌های مختلفی در آن است و تا چندی پیش توطئه‌ای به نام حضور داعش در اطراف کشورمان بویژه در عراق و سوریه داشتیم و همچنین بحران‌هایی که در یمن هست همه اینها شرایط ویژه‌ای را برای منطقه ایجاد کرده است.

رییس دفتر رییس جمهور اظهارداشت: تلاش‌ آمریکا بر این است که به نوعی بر ایران فشار بیاورد لذا حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن در سراسر کشور بسیار تعیین کننده است و باعث خواهد شد که توطئه‌ای که همواره دشمنان برای ایران و اسلام دارند، خنثی شود. امیدوارم که مردم همانند گذشته بلوغ خود را نشان دهند و با حضور گسترده‌شان بتوانند که حمایت خودشان را از مقام معظم رهبری و نظام‌ مجدداً به جهانیان نشان دهند.

شناسه خبر: 102796

- دفتر رئیس‌جمهوری

- جلسات

اخبار مرتبط

فیلم مرتبطاخبار برگزیده