پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری اسلامی ایران
جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۳ - ۰۹:۰۶
فارسی | اردو | العربية | English | Français | Deutsch

رییس جمهوری در پیامی به روسای کشورهای اسلامی:

جهان اسلام همه توان خود را برای لغو فوری و کامل محاصره غزه و کمک به فلسطینی ها بکار گیرد

حجت الاسلام و المسملین دکتر حسن روحانی رییس جمهوری در پی تجاوز گسترده رژیم صهیونیستی به نوار غزه ،در پیامی به روسای کشورهای اسلامی خواستار بکارگیری همه توان جهان اسلام برای لغو فوری و کامل محاصره نوار غزه و کمک به مردم مظلوم فلسطین شد.

در نشست هیات دولت عنوان شد؛

تاکید رییس جمهوری بر تبعیت کامل از رهنمودها و پاسخگویی به مطالبات رهبر معظم انقلاب اسلامی

رییس جمهوری با قدردانی از بیانات مهم رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار با کارگزاران نظام ، اهتمام جدی به اقتصاد مقاومتی را از مهمترین اولویت های دولت دانست و با تاکید بر انطباق برنامه های دولت تدبیر و امید بر این سیاستها ، تمامی دستگاه ها را به اجرای جدی تکالیفی که در تحقق این سیاست ها برای آنان تعیین و ابلاغ شده ، مأمور کرد.

در جلسه ای به ریاست دکتر روحانی ؛

هیات وزیران لایحه جامع وکالت را تصویب کرد

جلسه هیات دولت روز چهارشنبه به ریاست دكتر حسن روحانی رئیس جمهور برگزار شد و مهمترین مسائل و مباحث اجرایی روز كشور از سوی اعضای هیات دولت مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

رییس جمهور در مراسم افطاری با جمعی از خانواده شهدا، ایثارگران و جانبازان:

با زنده نگهداشتن فرهنگ ایثار و شهادت، هیچ دشمنی نمی تواند به منافع این ملت صدمه وارد کند

حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهوری سه شنبه شب در مراسم افطاری که میزبان جمعی از نخبگان جامعه ایثارگری کشور، جانبازان و خانواده های معزز شهدا بود، تصریح کرد: همه تلاش کنیم تا فرهنگ ایثار را در این کشور زنده نگه داریم و اگر فرهنگ ایثار و شهادت در این سرزمین زنده بماند هیچ دشمنی نمی تواند به عزت، غرور، شرف و منافع این ملت صدمه ای وارد کند.

رییس جمهوری در گذشت آیت الله محمدی گیلانی را تسلیت گفت

حجت اسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهوری در پیامی در گذشت حضرت آیت الله حاج شیخ محمد محمدی گیلانی را به رهبر معظم انقلاب اسلامی، روحانیت معزز، حوزه های علمیه، شاگردان و علاقه مندان و بویژه به خاندان بزرگ ایشان تسلیت گفت.

در نشست هیأت امنا و به ریاست دکتر روحانی؛

نظام‌نامه اعطای تسهیلات ارزی و ریالی صندوق توسعه ملی تصویب شد

جلسه هیات امنای صندوق توسعه ملی روز سه‌شنبه به ریاست دكتر حسن روحانی رئیس جمهوری و با هدف بررسی و تصویب نظام‌نامه ارزی و ریالی اعطای تسهیلات از محل منابع این صندوق برگزار شد.